Specialista na výživu Pavel Suchánek v HTA!

Jeden z předních specialistů na sportovní výživu Pavel Suchánek navštíví příští pátek 16.8.2019 Hockey Talent Academy v Telči. Jsme potěšeni, že můžeme nabídnout analýzu těla jedním z nemodernějších přístrojů současnosti spojenou s konzultací přímo s Pavlem Suchánkem v našem programu. Všichni kteří využijí této nabídky navíc obdrží přístup do profesionální platformy pro výživu Beet Fit. Rezervovat se můžete v přesných časech na níže uvedeném odkazu 

 

ZDE

Jak zlepšit svůj výkon?

Výkon sportovce, i to jak daleko se může ve své sportovní disciplíně dostat, je ovlivněno několika faktory. Některé jsou neovlivnitelné, například genetická výbava, ale některé dokáže ovlivnit. Mezi ně patří intenzita a pravidelnost tréninku a samozřejmě množství, pravidelnost a kvalita stravy.

Právě vhodná, nutričně vyvážená strava může zvýšit a maximalizovat výkon při tréninku, závodech, ale ovlivňuje i rychlost a kvalitu regenerace. Sportovec potřebuje "palivo," které obsahuje správný poměr živin - bílkovin, sacharidů, tuků, vitamínů, minerálních látek, a také "kapalinu,"tedy adekvátní pitný režim. Potřeby rekreačního i vrcholového sportovce jsou rozdílné, oba ale potřebují zvláštní výživový režim z důvodu zvýšené potřeby energie a živin.

Sportovní výkon je tedy ovlivněn i kvalitou potravin, množstvím a dobou konzumace stravy. Dostupnost vhodných energetických zásob v těle je důležitá, tak aby bylo možné udržet vysokou hladinu dostupné energie při sportu. Jakýkoliv nedostatek energie a živin by snížil potencionální výkonnost sportovce.

Analýza složení těla a individuální konzultace ve výživě

  • Analýza složení těla proběhne v samostatné místnosti. U každého hokejisty provedeme analýzu tělesného složení a bezprostředně po ní dostane své vytištěné výsledky.

Měření probíhá na přístroji In Body S 10

  • Před měřením nepít velké množství tekutin  (1,5-2 litry)
  • 1 hodinu před měřením nepít kávu a energetické nápoje
  • Hráč je před měřením nalačno, tedy buď po ránu, po probuzení, nebo cca 2 hodiny před měřením poslední velké jídlo, nebo 1,5 hodiny poslední svačinu
  • Před měřením vynechat intenzivní fyzickou aktivitu, strečink není problém
  • Nekrémovat si ruce a nohy
  • Před samotným vyšetřením použít toaletu

RNDr. Pavel Suchánek - výzkumný a vývojový pracovník IKEM, vysokoškolský pedagog, odborný garant nutriční poradny FitBee, vedoucí nutriční specialista Českých fotbalových reprezentací U15-U21, A-týmu, garant stravovacího režimu pro 10 regionálních fotbalových akademií FAČR.

Individuální konzultace naměřených výsledků analýzy přimo s RNDr Pavlem Suchánkem - složení těla a zhodnocení množství a rozmístění svalové hmoty, množství vnitrobřišního tuku, možné lymfatické otoky končetin znamenající přetížení, stanovení případných svalových dysbalancí. Na  konzultaci přichází hokejista v předem domluvený čas se svými vytištěnými výsledky, případně se svým zapsaným jídelníčkem cca 10 dní zpětně. Zápis z konzultace se vkládá do aplikace Beetfit, splňující požadavky na GDPR, hráč si připraví funkční mailovou adresu. Přítomnost rodičů u mladších hráčů je velmi vhodná až nutná.

Zakoupením tohoto produktu získáte přístup do profesionální platformy pro výživu Beet Fit

PODROBNÁ ANALÝZA A TIŠTĚNÝ VÝSTUP

  

   

   

Kontakty

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Česká republika

Mobil: +420 702 131 647 - informace

Mobil: +420 775 559 055 - sportovní trénink