Vytisknout tuto stránku

Stipendium pro sezónu 2018/2019 - podpora talentovaných hráčů!

htahvezdaHTA STIPENDIUM NA SEZÓNU 2018 - 2019

Každý rok podporujeme řadu talentovaných hráčů v rámci programu HTA STIPENDIUM a nejinak je tomu i letos. Do projektu jezdí čím dál, tím více hráčů a není úplně jednoduché vybrat. U věrnostního stipendia je jasně dané kritérium a to hodnota odebraných výuk a věrnost projektu. Naopak u výkonnostního stipendia je jediným ukazatelem dovednostní úroveň a "výkonnost" daného hráče. Pro tento rok jsme se rozhodli podpořit níže uvedené hráče a věříme, že jim tímto krokem uděláme radost a dodáme motivaci do další práce. Vážíme si Vaší účasti na akcích Hockey Talent Academy a těšíme se další výborné výkony v této sezóně.

Dne 17.9.2018 jsme aktualizovali celý seznam hráčů spadajících do stipendií pro sezónu 2018/2019!! Všichni uvedení hráči mohou slevy využívat na všech akcích HTA v nadcházející sezóně. Seznam platí od 17.9.2018 do 31.8.2019 a může se v průběhu roku měnit. Jelikož projekt Hockey Talent Academy myslí i na podporu hráčů, kteří se chtějí co nejvíce zdokonalovat, vzniklo několik druhů podpůrných programů HTA a to: VÝKONNOSTNÍ STIPENDIUM A VĚRNOSTNÍ STIPENDIUM. 

"CHTĚLI BYCHOM VŠECHNY POŽÁDAT O NADHLED NAD TOUTO PODPOROU VE STUDIU. OPRAVDU BYCHOM NEBYLI RÁDI, KDYBY TENTO VSTŘÍCNÝ KROK PŮSOBIL NA RODIČE JAKKOLIV NEGATIVNĚ. "

PLATNOST OD 17.9.2018 do 31.8.2019

Trenérskou komisí Hockey Talent Academy ve složení - Jaromír Pytlík -  Luboš Voříšek - Zdeněk Picka, byli z navržených hráčů odsouhlaseni níže uvedení: 


 

HTA STIPENDIUM  VÝKONNOSTNÍ

(sleva -30% na všechny výuky HTA) 

HTA Stipendium výkonnostní je program, který byl vytvořen jako podpora pro nejlepší již studující talentované hráče v elitní hokejové škole Hockey Talent Academy. Pro případné informace Mgr. Luboš Voříšek - tel.: 734 200 909.

Ročník narození 2003: KOS, PUTZ, KORTE, BAČO, HRNČÍŘ, DORNER.

Ročník narození 2004: MIŠIAK, LACKNER, OLIVA, KASPER, PAVLATA, NIELECK, PROCHÁZKA.

Ročník narození 2005: DANĚČEK, KUKOS, GOLJA, NOVÁK, ŠALÉ, KOLDA, PETR, PAVELEC. 

Ročník narození 2006: TITLBACH, NOVÁK, POHLUDKA, HUMENÍK, KOS, MRÁZ, HORSKÝ.

Ročník narození 2007: MIŠIAK, MACEK, HANZÁK, ZACH-KIESLING.

Ročník narození 2008: LÉDL, HOLEJŠOVSKÝ, ALBERT, AKHMADEEV.

Ročník narození 2009: HALAŠ, KACHLÍŘ, VAŇHA.

Ročník narození 2010: ZBOŘIL, KUCER.

Seznam se může v průběhu sezóny změnit :-) 

Výkonnostní stipendium HTA až do výše 50% se vztahuje i na hráče, kteří se pravidelně účastní reprezentačních akcí ČSLH (ČR16, ČR17, ČR18, ČR19, ČR20). Dále pak na hráče působící v akademii ICE DRAGONS a na hráče starších ročníků, kteří spolupracují s naší školou již delší dobu. Hráči působící v týmu YOUNG DRAGONS získávají stipendium HTA ve výši 50%.

UPOZORŇUJEME HRÁČE VE STIPENDIU, ŽE PODMÍNKOU PRO UDRŽENÍ SI STIPENDIA JE ABSOLVOVAT:

1x hlavní camp HTA, 1x  jednodenní výuku HTA a 1x turnaj HTA v dané sezóně!  


 

HTA STIPENDIUM VĚRNOSTNÍ

(sleva -20% na všechny výuky HTA)

Do tohoto programu jsou zařazeni hráči, kteří dosahují výborných studijních výsledků a pro svůj vlastní rozvoj úzce spolupracují s Hockey Talent Academy. Pravidla pro vstup do tohoto programu jsou jasně daná. Pro případné informace Mgr. Luboš Voříšek - tel.: 734 200 909

Ročník narození 2003: RAPANT, WINKELMANN, KÚTY.

Ročník narození 2004: VESELÝ.

Ročník narození 2005: SLECHAN, HOLEC, BROŽ, KONÍČEK.

Ročník narození 2006: KELBL, SOCHOR, WELKE.

Ročník narození 2007: MAŠEK, RANGL, PELIKÁN. 

Ročník narození 2008: TOMAN, HERMANN.

Ročník narození 2009: ŠPAČEK, STUPKA, DE WEYER, STRNÁDEL, SAMOILENKO, MELICHÁREK. 

V případě účasti sourozenecké dvojice na akci HTA má jeden z nich slevu 30% !! 

Všechny dívky mají slevu na veškeré akce HTA 30% !!

Stipendium se vztahuje pouze na vypsané akce HTA v rezervačním systému. V případě tréninku mimo vypsané termíny je cena bez stipendia!

V případě, že hráči uvedení v programech nebudou vůbec spolupracovat, nepřísluší jim žádná z výše uvedených výhod a budou v příštím období programu podpory vypuštěni.

PODPISJP