WTT 2019 - U11 / 5. - 6.4.2019

WORLD TALENT TOURNAMENT 2019
U11 / 5. - 6.4.2019
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Enjoy Hockey
Hoba Bratislava
SHL select
Hungary Talent
Pro Team select
North Stars
West select
       
Datum / 5.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:50 Enjoy Hockey 1 : 3 Hoba Bratislava
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 SHL select 7 : 0 Hungary Talent
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 West select 1 : 10 North Stars
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 Pro Team select 1 : 13 SHL select
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 North Stars 5 : 1 Enjoy Hockey
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 Hungary Talent 3 : 1 West select
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 16:00 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
16:00 - 16:15 úprava ledu
16:15 - 17:05 Hoba Bratislava 5 : 0 North Stars
17:05 - 17:20 úprava ledu
17:20 - 18:10 West select 4 : 5 Pro Team select
18:10 - 18:25 úprava ledu
18:25 - 19:15 Enjoy Hockey 4 : 1 Hungary Talent
19:15 - 19:30 úprava ledu
19:30 - 20:20 SHL select 17 : 0 West select
20:20 - 20:35 úprava ledu
20:35 - 21:25 Pro Team select 3 : 6 Hoba Bratislava
       
Datum / 6.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:50 Hungary Talent 1 : 5 North Stars
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 Enjoy Hockey 5 : 1 Pro Team select
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 Hoba Bratislava 2 : 6 SHL select
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 North Stars 2 : 1 Pro Team select
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 West select 0 : 4 Hoba Bratislava
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 Hungary Talent 5 : 2 Pro Team select
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 15:20 SHL select 6 : 0 Enjoy Hockey
15:20 - 15:35 úprava ledu
15:35 - 16:25 Hungary Talent 2 : 2 Hoba Bratislava
16:25 - 16:40 úprava ledu
16:40 - 17:30 Enjoy Hockey 9 : 0 West select
17:30 - 17:45 úprava ledu
17:45 - 18:35 North Stars 1 : 7 SHL select
18:45 - 19:15 Vyhlášení výsledků
       

Celkové pořadí:

1. SHL select, 2. Hoba Bratislava, 3. North Stars, 4. Enjoy Hockey, 5. Hungary Talent, 6. Pro Team select, 7. West select

 

Dovednostní soutěžě:

Nejpřesnější střelec: Štěpán Hrodek (Enjoy Hockey)

Nejrychlejší bruslař: David Šmuk (SHL select)

Nejlepší vedení kotouče: Matyáš Postupa (Enjoy Hockey)

Soutěž brankářů: Marek Sklenička (North Stars)

Soutěž nájezdů: Richard Halaš (SHL select)

 

Individuální ocenění:

Nejlepší brankář turnaje: Marek Sklenička (North Stars)

Nejlepší obránce turnaje: Ondřej Hrouda (SHL select)

Nejlepší útočník turnaje: Richard Halaš (SHL select)

 

Číst 1533 krát

Kontakty

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Česká republika

Mobil: +420 702 131 647 - informace

Mobil: +420 775 559 055 - sportovní trénink