WTT 2019 - U14 / 9. - 10.4.2019

WORLD TALENT TOURNAMENT 2019
U14 / 9. - 10.4.2019
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
East select
West select
Junior Hockey Vsetín
HCM Warriors Brno
Aper Academy
Pro Team select
HS Snipers
       
Datum / 9.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:50 East select 2 : 7 West select
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 Junior Hockey Vsetín 4 : 2 HCM Warriors Brno
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 HS Snipers 3 : 1 Pro Team select
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 Aper Academy 1 : 2  Junior Hockey Vsetín
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 Pro Team select    3 : 5 East select
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 HCM Warriors Brno 0 : 2 HS Snipers
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 16:00 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
16:00 - 16:15 úprava ledu
16:15 - 17:05 West select   3 : 2 Pro Team select
17:05 - 17:20 úprava ledu
17:20 - 18:10 HS Snipers 1 : 5 Aper Academy
18:10 - 18:25 úprava ledu
18:25 - 19:15 East select 0 : 7 HCM Warriors Brno
19:15 - 19:30 úprava ledu
19:30 - 20:20 Junior Hockey Vsetín 2 : 4 HS Snipers
20:20 - 20:35 úprava ledu
20:35 - 21:25 Aper Academy 9 : 2 West select
       
Datum / 10.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:50 HCM Warriors Brno 5 : 0 Pro Team select
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 East select 0 : 13 Aper Academy
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 West select 2 : 12 Junior Hockey Vsetín
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 Pro Team select 1 : 6 Aper Academy
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 HS Snipers 4 : 1 West select
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 Junior Hockey Vsetín 15 : 1 East select
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 15:20 HCM Warriors Brno 2 : 1 Aper Academy
15:20 - 15:35 úprava ledu
15:35 - 16:25 East select 2 : 10 HS Snipers
16:25 - 16:40 úprava ledu
16:40 - 17:30 HCM Warriors Brno 7 : 1 West select
17:30 - 17:45 úprava ledu
17:45 - 18:35 Pro Team select 1 : 4 Junior Hockey Vsetín
18:45 - 19:15 Vyhlášení výsledků
       

Celkové pořadí:

1. HS Snipers, 2. Junior Hockey Vsetín, 3. HCM Warriors Brno, 4. Aper Academy, 5. West select, 6. East select, 7. Pro Team select.

 

Dovednostní soutěže:

Nejpřesnější střelec: Miroslav Holinka (Junior Hockey Vsetín)

Nejrychlejší bruslař: Adam Jonáš (Pro Team select)

Nejlepší vedení kotouče: Filip Kovář (Junior Hockey Vsetín)

Soutěž brankářů: Petr Antoš (West select)

Soutěž nájezdů: Jaroslav Jindra (HCM Warriors Brno)

 

Individuální ocenění:

Nejlepší brankář turnaje: Dominik Frgál (HCM Warriors Brno)

Nejlepší obránce turnaje: Peter Bubeliny (HS Snipers)

Nejlepší útočník turnaje: Miroslav Holinka (Junior Hockey Vsetín)

Číst 2236 krát

Kontakty

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Česká republika

Mobil: +420 702 131 647 - informace

Mobil: +420 775 559 055 - sportovní trénink