Aktuální výuky CZECH

sobota, 12 říjen 2013,

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA NA LEDĚ

 Přihlásit se můžete ZDE

úterý, 9 červenec 2019,

SHOOTING TECHNIQUE & SCORING - TELČ 28.10.2019

Význam výuky: Speciální výuka Hockey Talent Academy zaměřená na střelu a důrazné zakončení. Jedna z nejoblíbenějších výuk Hockey Talent Academy. Kdo by nechtěl umět dávat góly? Žádný problém... Náplní bude ta nejpodrobnější a nejpropracovanější výuka zaměřená na techniku střelby. Nejen razance, ale především technika a přesnost se stane společným jmenovatelem obou hodin. Právě přesný nácvik techniky hráčům v klubové výuce většinou chybí. Výuka je určena pro hráče ročníku narození 2002 - 2013. 

Zaměření výuky: Technika jednotlivých druhů střel ve stoje, poté v jízdě, poté na brankáře - švihem, přiklepnutým švihem, golfovým úderem, dloubákem, bekhendem, zakončení blafákem, ale i "střelu z voleje", tečování, dorážení - rychle, přesně a technicky správně. 

 

neděle, 8 září 2019,

USA/ CAN GAME COMBINATION - TELČ / 29.10.2019

Význam výuky: Důležité je ovládat hokejové dovednosti, ale podstatné je tyto dovednosti uplatnit a umět použít ve hře. Právě tato výuka učí všechny hráče bez rozdílu věku hernímu myšlení, intuic, smyslu pro kombinaci v časoprostorovém presu. Efektivní forma výuky herních cvičení na malém prostoru znásobena výrazným kondičním významem tohoto tréninku. Cvičení vychází z amerického a kanadského tréninkového programu. Výuka je určena pro hráče ročníku 2002 - 2013. 

Zaměření výuky: Výuková lekce bude zcela originální, naučíme Vás se orientovat na malém prostoru, spolupracovat se spoluhráči, důrazu v předbrankovém prostoru, prosadit se před brankou, herně myslet, prosadit se  ve hře 1/1, bránit protihráče. 

Cena výuky: 1290 Kč

Rozsah výuky:2 tréninkové jednotky na ledě a utkání SPEED HOCKEY LEAGUE, které je zahrnuto v ceně.

Přihlásit se můžete ZDE 

19Zak00032 banner WTT 2020male

pondělí, 9 září 2019,

PUCK CONTROL, PASSING & RECEIVING - TELČ/ 23.11.2019

Význam výuky: Ovládání a kontrola kotouče patří po bruslařských dovednostech ke stěžejním dovednostem hráčů ledního hokeje a její zdokonalování prakticky nikdy nekončí. K základním individuálním dovednostem techniky hole a ovládání kotouče patří vedení kotouče, kličkování, klamání, přihrávání, příjem přihrávky se zpracováním kotouče a střelba. Pokud mladí hokejisté nemají dostatečně vytvořený a zafixovaný pohybový základ v ovládání kotouče, limituje je to v dalších individuálních činnostech jako je přihrávání a střelba. Výuka je určena pro hráče ročníku 2002 - 2013.

Zaměření výuky: Driblinky, vedení kotouče v přímé jízdě, vedení kotouče v obloucích, kličkování, klamání, přihrávání, příjem přihrávky, jiné druhy zpracování kotouče.

Cena výuky: 1290 Kč

Rozsah výuky:2 tréninkové jednotky na ledě a utkání SPEED HOCKEY LEAGUE, které je zahrnuto v ceně.

Přihlásit se můžete ZDE 

 

19Zak00032 banner WTT 2020male

středa, 9 říjen 2019,

OFF-ICE HOCKEY INDIVIDUAL

Každý kdo se trenérsky vzdělává, slyší během poměrně krátkého času od těch nejpovolanějších mnoho tréninkových doporučení a to mnohdy značně protichůdných: jednou běhat, jindy zase jezdit na kole, nebo pro změnu vůbec neběhat. A když už běhat tak pouze krátké tratě nebo testovat a rozdělovat hráče podle toho kdo zaběhne patnáctistovku pod pět minut, kontrolovat výkonnost testem VO2 max, Wingate testem nebo raději testovat specifickými testy na ledě se zaměřením na rychlost bruslení? Dělat v rámci OFF ICE objem a všestrannost, nebo naopak krátké intenzívní a specifické pohybové vzorce pro hokej? Samostatnou otázkou pak zůstává: jak velký je transfer těchto věcí do hry samotné? Neni vyjímkou, že jeden odborník vidí velkou souvstažnost mezi během a bruslením a jiný nikoli. Jsme připraveni Vám s tím pomoci, víme co hokejisté potřebují k dokonalému pohybu a proto v našem rozvojovém programu najdete ty nejmodernější tréninkové prostředky které jsou dnes ve světě k dispozici, používají ti nejlepší z nejlepších :-)

Kontakty

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Česká republika

Mobil: +420 702 131 647 - informace

Mobil: +420 775 559 055 - sportovní trénink