Turnaje WTT 2017

Samstag, 14 April 2018,

Výsledky WTT 2018 kategorie U19 - ročník narození 2000 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018
U19 / 14. - 15.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
West select
East select
SHL select
SKLH Žďár n/S (White)
SKLH Žďár n/S (Black)
Ice Dragons
       
Datum / 14.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 West select 3:4 / 1:0 pr. East select
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 SHL select 4:5 / 0:1 pr. SKLH Žďár n/S (White)
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 SKLH Žďár n/S (Black) 1:3 / 0:1 pr. Ice Dragons
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 SKLH Žďár n/S (White) 7:3 / 0:1 pr. West select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 East select 1:6 / 0:1 pr. Ice Dragons
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 SHL select 4:0 / 1:0 pr. SKLH Žďár n/S (Black)
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 East select 4:2 / 1:0 pr. SKLH Žďár n/S (White)
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 West select 10:3 / 1:0 pr. SHL select
       
Datum / 15.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 Ice Dragons 9:1 / 1:0 pr. SKLH Žďár n/S (White)
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 SKLH Žďár n/S (Black) 3:2 / 0:1 pr. West select
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 SHL select 0:1 / 0:1 pr. East select
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 SKLH Žďár n/S (White) 2:5 / 1:0 pr. SKLH Žďár n/S (Black)
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:15 Ice Dragons 4:7 / 1:0 pr. West select
15:15 - 15:30 úprava ledu
15:30 - 16:45 East select 6:1 / 1:0 pr. SKLH Žďár n/S (Black)
16:45 - 17:00 úprava ledu
17:00 - 18:15 SHL select : Ice Dragons
18:30 - 19:00 Vyhlášení výsledků
       
Hraje se 3 x 12 minut čistého času, délka přestávky je 2 minuty, délka rozbruslení je 5 minut.

 

Nejpřesnější střelec: Dominik Pavlata (East select)
Nejrychlejší bruslař: Michal Kunc (West select)
  Nejlepší hráč ve vedení kotouče: Filip Havlíček (East select)
Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Jan Radosta (Ice Dragons)
Nejoriginálnější nájezd: Martin Nagy (SKLH Žďár n/S "White")

 

Donnerstag, 12 April 2018,

Výsledky WTT 2018 kategorie U14 - ročník narození 2004 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018
U14 / 12. - 13.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
HC Severnaja Zvezda West select
ÖEHV - East ÖEHV - South
ÖEHV - West Les Miserables
HS Snipers Pro Team select
       
Datum / 12.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 HC Severnaja Zvezda   0 : 2  ÖEHV - East
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 ÖEHV - West 5 : 4 HS Snipers
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 West select 0 : 5 ÖEHV - South
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 Les Miserables 6 : 5 Pro Team select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 HS Snipers 11 : 3 HC Severnaja Zvezda
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 ÖEHV - East 3 : 4 ÖEHV - West
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 Pro Team select 18 : 1 West select
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 ÖEHV - South 3 : 7 Les Miserables
       
Datum / 13.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 HC Severnaja Zvezda 1 : 8 ÖEHV - West
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 ÖEHV - East 1 : 1 HS Snipers
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 West select 0 : 13 Les Miserables
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 ÖEHV - South 1 : 1  Pro Team select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:15 HC Severnaja Zvezda 2 : 5 West select
15:15 - 15:30 úprava ledu
15:30 - 16:45 ÖEHV - East 2 : 1 ÖEHV - South
16:45 - 17:00 úprava ledu
17:00 - 18:15  HS Snipers 3 : 9 Pro Team select
18:15 - 18:30 úprava ledu
18:30 - 19:45 ÖEHV - West 1 : 11  Les Miserables
20:00 - 20:30 Vyhlášení výsledků

 

1. Les Miserables, 2. ÖEHV - West, 3. Pro Team select, 4. HS Snipers, 5. ÖEHV - East, 6. ÖEHV - South, 7. HC Severnaja Zvezda, 8. West select  

Nejpřesnější střelec: František Formánek (Les Miserables)
Nejrychlejší bruslař: Patrik Gabriel (Pro Team select)
  Nejlepší hráč ve vedení kotouče: Timo Sticha (ÖEHV-West)
Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Matěj Dúbravský (Pro Team select)
Nejoriginálnější nájezd: Jan Pilař (Les Miserables)

Nejlepší brankář: Adam Kindl (Les Miserables)
Nejlepší obránce: David Reinbacher (ÖEHV-West)
Nejlepší útočník: František Formánek (Les Miserables)

Montag, 9 April 2018,

Výsledky WTT 2018 kategorie U13 - ročník narození 2005 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018
U13 / 10. - 11.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
West select East select
HC Severnaja Zvezda HC Hvězda Praha
Hoba Bratislava HCM Warrior Brno
HS Snipers Pro Team select
       
Datum / 10.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 West select 3 : 2 HC Severnaja Zvezda
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 Hoba Bratislava 2 : 4 HS Snipers
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 East select 1 : 6 HC Hvězda Praha
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 HCM Warrior Brno 7 : 4 Pro Team select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 HS Snipers 3 : 3 West select
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 HC Severnaja Zvezda 5 : 1 Hoba Bratislava
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 Pro Team select 5 : 2 East select
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 HC Hvězda Praha 5 : 5 HCM Warrior Brno
       
Datum / 11.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 West select 7 : 4 Hoba Bratislava
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 HC Severnaja Zvezda 0 : 5 HS Snipers
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 East select 1 : 10 HCM Warrior Brno
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 HC Hvězda Praha 4 : 2 Pro Team select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:30 Přestávka
14:30 - 15:45 Hoba Bratislava 4 : 3 East select
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 17:15 Pro Team select 3 : 5 HC Severnaja Zvezda
17:15 - 17:30 úprava ledu
17:30 - 18:45 West select 5 : 6sn HC Hvězda Praha
18:45 - 19:00 úprava ledu
19:00 - 20:15 HCM Warrior Brno 1 : 3 HS Snipers
20:30 - 21:00 Vyhlášení výsledků
       

 

1. HS Snipers, 2. HCM Warrior Brno, 3. HC Hvězda Praha, 4. West select, 5. HC Severnaja Zvezda, 6. Pro Team select, 7. Hoba Bratislava, 8. East select

 

Nejlepší brankář turnaje: Michael Hrabal (HC Hvězda Praha)

Nejlepší obránce turnaje: David Pavič (HCM Warrior Brno)

Nejlepší útočník turnaje: František Dej (HS Snipers)

 

Nejpřesnější střelec: Artem Leonenko (Hoba Bratislava)

Nejrychlejší bruslař: Milan Jobek (HCM Warrior Brno)

Nejlepší vedení kotouče: Lukáš Eich (West select)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Petr Antoš (West select)

Nejoriginálnější nájezd: Adam Titlbach (West select)

 

Montag, 9 April 2018,

Výsledky WTT 2018 kategorie U12 - ročník narození 2006 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018 
U12 / 8. - 9.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
West select
East select
SHL select
Overseas Stars
HS Snipers
HC Vítkovice Ridera
       
Datum / 8.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 West select 1 : 3 East select
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 SHL select 3 : 3 Overseas Stars
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 HS Snipers 2 : 3 HC Vítkovice Ridera
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 Overseas Stars 3 : 1 West select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 East select 0 : 7 HC Vítkovice Ridera
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 SHL select 3 : 10 HS Snipers
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 East select 10 : 4 Overseas Stars
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 West select 4 : 9 SHL select
       
Datum / 9.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 HC Vítkovice Ridera 3 : 3 Overseas Stars
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 HS Snipers 7 : 1 West select
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 SHL select 3 : 6 East select
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 Overseas Stars 2 : 2 HS Snipers
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:15 HC Vítkovice Ridera 9 : 3 West select
15:15 - 15:30 úprava ledu
15:30 - 16:45 East select 1 : 2 HS Snipers
16:45 - 17:00 úprava ledu
17:00 - 18:15 SHL select 1 : 8 HC Vítkovice Ridera
18:30 - 19:00 Vyhlášení výsledků
       

 

1. HC Vítkovice Ridera, 2. HS Snipers, 3. East select, 4. Overseas Stars, 5. SHL select, 6. West select 

 

Nejlepší brankář turnaje: Jakub Čerbák (East select)

Nejlepší obránce turnaje: Tomáš Šlank (HS Snipers)

Nejlepší útočník turnaje: Sebastian Glas (HC Vítkovice Ridera)

 

Nejpřesnější střelec: Matúš Michajlov (HS Snipers)

Nejrychlejší bruslař: Tomáš Šlank (HS Snipers)

Nejlepší vedení kotouče: Marek Harnach (SHL select)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Alex Spálenka (Overseas Stars)

Nejoriginálnější nájezd: Jakub Frolo (Overseas Stars) 

 

Freitag, 6 April 2018,

Výsledky WTT 2018 kategorie U11 - ročník narození 2007 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018
U11 / 6. - 7.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
West select Enjoy Hockey
SHL select North Stars
Hoba Bratislava East select
HS Snipers Pro Team select
       
Datum / 6.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 West select 1 : 6 SHL select
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 Hoba Bratislava 6 : 2 HS Snipers
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Enjoy Hockey 3 : 1 North Stars
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 East select 2 : 8 Pro Team select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 HS Snipers 1 : 7 West select
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 SHL select 10 : 2 Hoba Bratislava
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 Pro Team select  4  : 4 Enjoy Hockey
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 North Stars  11 : 2 East select
       
Datum / 7.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 West select 6 : 4 Hoba Bratislava
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 SHL select 14 : 1 HS Snipers
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Enjoy Hockey 11 : 1 East select
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 North Stars 7 : 1 Pro Team select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:30 Přestávka
14:30 - 15:45 HS Snipers 7 : 4 East select
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 17:15  Pro Team select 6 : 4 Hoba Bratislava
17:15 - 17:30 úprava ledu
17:30 - 18:45 West select 3 : 5 North Stars 
18:45 - 19:00 úprava ledu
19:00 - 20:15 Enjoy Hockey 0 : 3 SHL select
20:30 - 21:00 Vyhlášení výsledků
       

 

1. SHL select, 2. Enjoy Hockey, 3. North Stars, 4. West select, 5. Pro Team select, 6. Hoba Bratislava, 7. HS Snipers, 8. East select 

 

Nejlepší brankář turnaje: Aleš Uher (Enjoy Hockey)

Nejlepší obránce turnaje: Lukáš Kachlíř (SHL select)

Nejlepší útočník turnaje: Vít Záhejský (North Stars)

 

Nejpřesnější střelec: Lucián Bernát (Hoba Bratislava)

Nejrychlejší bruslař: Michal Jansa (SHL select)

Nejlepší hráč ve vedení kotouče: Ondřej Hrouda (SHL select)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Jakub Briestenský (Hoba Bratislava)

Nejoriginálnější nájezd: Arel Albert (SHL select)

 

Mittwoch, 4 April 2018,

Výsledky WTT 2018 kategorie U10 - ročník narození 2008 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018
U10 / 4. - 5.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
SHL select
East select
Enjoy Hockey
Hungary Talent
KAC Klagenfurt
West select
North Stars
       
Datum / 4.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 8:50 SHL select 9 : 0 East select
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 Enjoy Hockey 4 : 2 Hungary Talent
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 North Stars 10 : 0 West select
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 KAC Klagenfurt 2 : 3 Enjoy Hockey
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 West select 0 : 18 SHL select
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 Hungary Talent 0 : 7 North Stars
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 16:00 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
16:00 - 16:15 úprava ledu
16:15 - 17:05 East select 8 : 2 West select
17:05 - 17:20 úprava ledu
17:20 - 18:10 North Stars 8 : 1 KAC Klagenfurt
18:10 - 18:25 úprava ledu
18:25 - 19:15 SHL select 3 : 3 Hungary Talent
19:15 - 19:30 úprava ledu
19:30 - 20:20 Enjoy Hockey 4 : 2 North Stars
20:20 - 20:35 úprava ledu
20:35 - 21:25 KAC Klagenfurt 5 : 1 East select
       
Datum / 5.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 8:50 Hungary Talent 5 : 1 West select
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 SHL select 11 : 2 KAC Klagenfurt
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 East select 0 : 3 Enjoy Hockey
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 West select 2 : 7 KAC Klagenfurt
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 North Stars 7 : 0 East select
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 Hungary Talent 1 : 0 KAC Klagenfurt
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 15:20 Enjoy Hockey 0 : 8 SHL select
15:20 - 15:35 úprava ledu
15:35 - 16:25 Hungary Talent 7 : 2 East select
16:25 - 16:40 úprava ledu
16:40 - 17:30 SHL select 1 :1 North Stars
17:30 - 17:45 úprava ledu
17:45 - 18:35 West select 0 : 7 Enjoy Hockey
18:45 - 19:15 Vyhlášení výsledků
       

1. Enjoy Hockey, 2. SHL select, 3. North Stars, 4. Hungary Talent, 5. KAC Klagenfurt, 6. East select, 7. West select

 

Nejlepší brankář turnaje: Eliáš Poustka (Enjoy Hockey)

Nejlepší obránce turnaje: Pavel Jirotka (North Stars)

Nejlepší útočník turnaje: Richard Halaš (SHL select) 

 

Nejpřesnější střelec: Jan Fodor (North Stars)

Nejrychlejší bruslař: Jan Fodor (North Stars)

Nejlepší hráč ve vedení kotouče: Lukáš Kachlíř (SHL Select)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Márk Halász (Hungary Talent)

Nejoriginálnější nájezd: Richard Halaš (SHL Select)

Samstag, 31 März 2018,

Výsledky WTT 2018 kategorie U9 - ročník narození 2009 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018
U9 / 2. - 3.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
Hungary Talent CC Hockey Camp
Enjoy Hockey East select
HC Uherské Hradiště Crazy Hockey
HC Kopřivnice HK Levice
SHL select West select
Datum / 2.4.2018 World Talent Tournament 2018
9:00 - 9:45 Hungary Talent 5 : 4 Enjoy Hockey
CC Hockey Camp 4 : 10 East select
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 HC Uherské Hradiště 7 : 8 HC Kopřivnice
Crazy Hockey 7 : 10 HK Levice
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 SHL select 7 : 3 Hungary Talent
West select 4 : 11 CC Hockey Camp
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 Enjoy Hockey 14 : 2 HC Uherské Hradiště
East select 3 : 18 Crazy Hockey
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 HC Kopřivnice  4 : 15 SHL select
HK Levice 12 : 2 West select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:45 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 16:45 Hungary Talent 15 : 1 HC Uherské Hradiště
CC Hockey Camp 1 : 20 Crazy Hockey
16:45 - 17:00 úprava ledu
17:00 - 17:45 Enjoy Hockey 15 : 2 HC Kopřivnice
East select 7 : 13 HK Levice
Datum / 3.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 8:45 HC Uherské Hradiště 6 : 8 SHL select
Crazy Hockey 22 : 0 West select
8:45 - 9:00 úprava ledu
9:00 - 9:45 HC Kopřivnice 3 : 6 Hungary Talent
HK Levice 7 : 6 CC Hockey Camp
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 SHL select 6 : 1 Enjoy Hockey
West select 4 : 14 East select
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 HC Uherské Hradiště 16 : 4 West select
 
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 Enjoy Hockey 9 : 1 CC Hockey Camp
East select 7 : 6 HC Kopřivnice
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 SHL select 5 : 10 Crazy Hockey
HK Levice 2 : 3sn Hungary Talent
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:45 CC Hockey Camp 1 : 5 HC Kopřivnice
Enjoy Hockey 8 : 7 East select
14:45 - 15:00 úprava ledu
15:00 - 15:45 SHL select 5 : 4sn HK Levice
Crazy Hockey 10 : 4 Hungary Talent
16:00 - 16:30 Vyhlášení výsledků

1. Crazy Hockey, 2. Hungary Talent, 3. SHL select, 4. HK Levice, 5. Enjoy Hockey, 6. East select, 7. HC Kopřivnice, 8. CC Hockey Camp, 9. HC Uherské Hradiště, 10. West select

 

Nejpřesnější střelec: Tobias Číhal (HC Uherské Hradiště)

Nejrychlejší bruslař: Tomáš Tureček (HC Uherské Hradiště)

Nejlepší hráč ve vedení kotouče: Filip Stupka (SHL Select)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Tadeáš Hanzalík (SHL Select)

Nejoriginálnější nájezd: Lukáš Mrva (SHL Select)

Samstag, 31 März 2018,

Výsledky WTT 2018 kategorie U8 - ročník narození 2010 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018
U8 / 31.3 - 1.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
CVB Chomutov Crazy Hockey
Enjoy Hockey WTT Slovakia Talents
MG Kids Trenčín HS Snipers
CC Hockey Camp HC Slavoj Zbraslav
West select East select
       
Datum / 31.3.2018 World Talent Tournament 2018
9:00 - 9:45 CVB Chomutov 7 : 7 Enjoy Hockey
Crazy Hockey 4 : 17 WTT Slovakia Talents
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 MG Kids Trenčín 11 : 4 CC Hockey Camp
HS Snipers 11 : 8 HC Slavoj Zbraslav
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 West select 8 : 21 CVB Chomutov
East select 3 : 6 Crazy Hockey
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 Enjoy Hockey 6 : 15 MG Kids Trenčín
WTT Slovakia Talents 15 : 5 HS Snipers
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 CC Hockey Camp 11 : 13 West select
HC Slavoj Zbraslav 5 : 7 East select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:45 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 16:45 CVB Chomutov 8 : 7 MG Kids Trenčín
Crazy Hockey 5 : 15 HS Snipers
16:45 - 17:00 úprava ledu
17:00 - 17:45 Enjoy Hockey 10 : 16 CC Hockey Camp
WTT Slovakia Talents 14 : 1 HC Slavoj Zbraslav
       
Datum / 1.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 8:45 MG Kids Trenčín 12 : 5 West select
HS Snipers 7 : 10 East select
8:45 - 9:00 úprava ledu
9:00 - 9:45 CC Hockey Camp 4 : 5 CVB Chomutov
HC Slavoj Zbraslav 6 : 3 Crazy Hockey
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 West select 7 : 12 Enjoy Hockey
East select 1 : 16 WTT Slovakia Talents
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 CC Hockey Camp 10 : 6 Crazy Hockey
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 Enjoy Hockey 11 : 2 HC Slavoj Zbraslav
HS Snipers 5 : 13 West Select
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 CVB Chomutov 13 : 2 East Hockey
WTT Slovakia Talents 5 : 12 MG Kids Trenčín
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:45 HC Slavoj Zbraslav 2 : 10 HS Snipers
Enjoy Hockey 18 : 10 West Select
14:45 - 15:00 úprava ledu
15:00 - 15:45 East select 0 : 17 WTT Slovakia Talents
CVB Chomutov 5 : 6 MG Kids Trenčín
16:00 - 16:30 Vyhlášení výsledků
       

1. MG Kids Trenčín, 2. CVB Chomutov, 3. WTT Slovakia Talents, 4. East select, 5. Enjoy Hockey, 6. West select, 7. HS Snipers, 8. HC Slavoj Zbraslav, 9. Czech Canadian Hockey camp, 10. Crazy Hockey 

 

Nejpřesnější střelec: Daniel Šabaka (CVB Chomutov)

Nejrychlejší bruslař: Markus Bezák (WTT Slovakia Talents) - 3,64 sec

Nejlepší vedení kotouče: Simon Sisik (WTT Slovakia Talents)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Tobias Pčolka (MG Kids Trenčín) 

Nejoriginálnější nájezd: Jakub Řehoř (Enjoy Hockey)  

Mittwoch, 12 April 2017,

Výsledky WTT 2017 kategorie U16 - ročník narození 2001/2002

banner wtt

 

WORLD TALENT TOURNAMENT 2017

U16 / 15. - 16.4.2017
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
SHL Select Ice Dragons
East select West select
SKLH Žďár nad Sázavou "WHITE" SKLH Žďár nad Sázavou "BLACK"
WTT Slovakia Talents HK MK Bled
       
Datum / 15.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 SHL select 3:6 East select
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 SKLH "WHITE" 6:2 WTT Slovakia Talents
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Ice Dragons 19:1 West select
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 SKLH "BLACK" 4:1 HK MK Bled
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 WTT Slovakia Talents 8:6 SHL select
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 East select 4:0 SKLH "WHITE"
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 HK MK Bled 0:11 Ice Dragons
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 West select 3:4 SKLH "BLACK"
       
Datum / 16.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 SHL select 0:6 SKLH "WHITE"
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 East select 7:2 WTT Slovakia Talents
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Ice Dragons 5:0 SKLH "BLACK"
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 West select 7:5 HK MK Bled
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:30 Přestávka
14:30 - 15:45 SHL select 3:6 HK MK Bled
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 17:15 West select 1:6 WTT Slovakia Talents
17:15 - 17:30 úprava ledu
17:30 - 18:45 SKLH Žďár n/S "BLACK" 2:1 SKLH Žďár n/S "WHITE"
18:45 - 19:00 úprava ledu
19:00 - 20:15 Ice Dragons 8:1 East select
20:30 - 21:00 Vyhlášení výsledků

 

1. Ice Dragons, 2. East select,  3. SKLH Žďár nad Sázavou "BLACK, 4. SKLH Žďár nad Sázavou "WHITE", 5. WTT Slovakia Talents,  6. West select,  7. HK MK Bled,  8. SHL select. 

Nejpřesnější střelec: Jakub Černohorský  (Ice Dragons)

Nejrychlejší bruslař: Marek Berka / Jaromír Pytlík  (Ice Dragons)

Nejlepší vedení kotouče: Robert Bačo  (WTT Slovakia Talents)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Jan Radosta  (East select)

Nejoriginálnější nájezd: Tobiáš Marguš  (Ice Dragons)

Mittwoch, 12 April 2017,

Výsledky WTT 2017 kategorie U14 - ročník narození 2003

 banner wtt

WORLD TALENT TOURNAMENT 2017
U14 / 13. - 14.4.2017
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
West select
East select
WTT Slovakia Talents
ÖEHV East
ÖEHV South
ÖEHV West
       
Datum / 13.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 West select 6:4 East select
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 WTT Slovakia Talents 3:2 ÖEHV East
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 ÖEHV South 4:2 ÖEHV West
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 ÖEHV East 6:9 West select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 East select 1:5 ÖEHV West
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 WTT Slovakia Talents 6:1 ÖEHV South
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 East select 2:10 ÖEHV East
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 West select 2:5 WTT Slovakia Talents
       
Datum / 14.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 ÖEHV West 1:4 ÖEHV East
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 ÖEHV South 1:2 West select
10:45 - 11:00 úprava ledu
12:00 - 13:15 WTT Slovakia Talents 7:1 East select
13:15 - 13:30 úprava ledu
13:30 - 14:45 ÖEHV East 4:2 ÖEHV South
14:45 - 15:00 úprava ledu
15:00 - 16:15 ÖEHV West 2:4 West select
16:15 - 16:30 úprava ledu
16:30 - 17:45 East select 3:7 ÖEHV South
17:45 - 18:00 úprava ledu
18:00 - 19:15 WTT Slovakia Talents 4:3 ÖEHV West
19:30 - 20:00 Vyhlášení výsledků

1. WTT Slovakia Talents  2. West select  3. ÖEHV - East,  4. ÖEHV - South  5. ÖEHV - West,  6. East select. 

Nejpřesnější střelec: Michael Gregor  (WTT Slovakia Talents)

Nejrychlejší bruslař: Robert Bačo  (WTT Slovakia Talents)

Nejlepší vedení kotouče: Robert Bačo  (WTT Slovakia Talents)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Erik Šebo  (WTT Slovakia Talents)

Nejoriginálnější nájezd: Marco Kasper  (ÖEHV - South)

ICE DRAGONS TELČ 

Dienstag, 11 April 2017,

Výsledky WTT 2017 kategorie U13 - ročník narození 2004

banner wtt

 

WORLD TALENT TOURNAMENT 2017
U13 / 11. - 12.4.2017
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
West select PRO TEAM select
SHL select WTT Slovakia Talents
Tesla Pardubice East select
HK MK Bled Zlín 2004
       
Datum / 11.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 West select 2:10 SHL select
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 Tesla Pardubice 7:1 HK MK Bled
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 PRO TEAM select 4:1 WTT Slovakia Talents
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 East select 0:12 Zlín 2004
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 HK MK Bled 12:4 West select
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 SHL select 2:11 Tesla Pardubice
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 Zlín 2004 4:0 PRO TEAM select
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 WTT Slovakia Talents 5:2 East select
       
Datum / 12.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 West select 1:9 Tesla Pardubice
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 SHL select 1:2 HK MK Bled
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 PRO TEAM select 9:3 East select
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 WTT Slovakia Talents 0:4 Zlín 2004
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:30 Přestávka
14:30 - 15:45 West select 0:1 East select
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 17:15 WTT Slovakia Talents 3:2 SHL select
17:15 - 17:30 úprava ledu
17:30 - 18:45 HK MK Bled 5:6 PRO TEAM select
18:45 - 19:00 úprava ledu
19:00 - 20:15 Zlín 2004 5:4 Tesla Pardubice
20:30 - 21:00 Vyhlášení výsledků
       

1. Zlín 2004  2. Tesla Pardubice  3. PRO TEAM select  4. HK MK Bled                                     5. WTT Slovakia Talents  6. SHL select  7. East select  8. West select

Nejpřesnější střelec: Moritz Lackner  (SHL select)

Nejrychlejší bruslař: Kryštof Červenka  (Tesla Pardubice)

Nejlepší vedení kotouče: Filip Sitar  (HK MK Bled)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Petr Žurek  (WTT Slovakia Talents)

Nejoriginálnější nájezd: Marián Moško  (WTT Slovakia Talents) 

ICE DRAGONS TELČ


Sonntag, 9 April 2017,

Výsledky WTT 2017 kategorie U12 - ročník narození 2005

banner wtt

 

WORLD TALENT TOURNAMENT 2017
U12 / 9. - 10.4.2017
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
West select Aper Academy
East select Jihočeský kraj
Hungary Talent HK Ružinov 99
HK MK Bled HS Snipers
       
Datum / 9.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 West select 2:8 East select
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 Hungary Talent 1:8 HK MK Bled
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Aper Academy 12:5 Jihočeský kraj
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 HK Ružinov 99 7:0 HS Snipers
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 HK MK Bled 8:1 West select
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 East select 3:3 Hungary Talent
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 HS Snipers 2:12 Aper Academy
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 Jihočeský kraj 1:5 HK Ružinov 99
       
Datum / 10.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 West select 1:6 Hungary Talent
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 East select 4:8 HK MK Bled
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Aper Academy 6:8 HK Ružinov 99
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 Jihočeský kraj 7:5 HS Snipers
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:30 Přestávka
14:30 - 15:45 West select 2:3 HS Snipers
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 17:15 Jihočeský kraj 6:1 Hungary Talent
17:15 - 17:30 úprava ledu
17:30 - 18:45 East select 3:6 Aper Academy
18:45 - 19:00 úprava ledu
19:00 - 20:15 HK Ružinov 99 4:3 HK MK Bled
20:30 - 21:00 Vyhlášení výsledků
       

1. HK Ružinov 99  2. HK MK Bled  3. Aper Academy  4. East select                               5. Jihočeský Výběr  6. Hungary Talent  7. HS Snipers  8. West select

Nejpřesnější střelec: Milan Jobek  (HK Ružinov 99)

Nejrychlejší bruslař: Oliver Lieskovec  (East select)

Nejlepší vedení kotouče: Lukáš Klečka  (HK Ružinov 99)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Daniela Nováková  (West select)

Nejoriginálnější nájezd: Lukáš Novák  (West select) 

ICE DRAGONS TELČ


Freitag, 7 April 2017,

Výsledky WTT 2017 kategorie U11 - ročník narození 2006

banner wtt

 

WORLD TALENT TOURNAMENT 2017 
U11 / 7. - 8.4.2017
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
West select Ševci Zlín 2006
WTT Slovakia Talents HS Snipers
Hungary Talent East select
Black Wolves select Future stars 07
       
Datum / 7.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 West select 3:3 WTT Slovakia Talents
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 Hungary Talent 2:0 Black Wolves select
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Ševci Zlín 2006 5:9 HS Snipers
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 East select 3:9 Future stars 07
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 Black Wolves select 8:2 West select
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 WTT Slovakia Talents 4:6 Hungary Talent
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 Future stars 07 9:10 Ševci Zlín 2006
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 HS Snipers 8:0 East select
       
Datum / 8.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 West select 4:9 Hungary Talent
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 WTT Slovakia Talents 1:8 Black Wolves select
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Ševci Zlín 2006 4:2 East select
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 HS Snipers 3:2 Future stars 07
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:30 Přestávka
14:30 - 15:45 West select 3:2 East select
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 17:15 Future Stars 07 4:2 WTT Slovakia Talents
17:15 - 17:30 úprava ledu
17:30 - 18:45 Black Wolves select 5:7 Ševci Zlín 2006
18:45 - 19:00 úprava ledu
19:00 - 20:15 HS Snipers 5:1 Hungary Talent
20:30 - 21:00 Vyhlášení výsledků
       

 1. HS Snipers  2. Hungary Talent  3. Ševci Zlín 2006  4. Black Wolves select                                  5. Future Stars 07  6. WTT Slovakia Talents  7. West select  8. East select

Nejpřesnější střelec: Martin Vaculík  (Ševci Zlín 2006)

Nejrychlejší bruslař: Jakub Mikulec  (HS Snipers)

Nejlepší vedení kotouče: Ondřej Kos  (HS Snipers)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Daniela Nováková  (West select)

Nejoriginálnější nájezd: Adam Jecho  (Ševci Zlín 2006) 

ICE DRAGONS TELČ

 


Mittwoch, 5 April 2017,

Výsledky WTT 2017 kategorie U10 - ročník narození 2007

banner wtt

WORLD TALENT TOURNAMENT 2017
U10 / 5. - 6.4.2017
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
East select Enjoy Hockey
SHL select West select
WTT Slovakia Talents HK Ružinov 99
Hungary Talent North Stars
       
Datum / 5.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 East select 3:4 SHL select
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 WTT Slovakia Talents 3:5 Hungary Talent
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Enjoy Hockey 2:5 West select
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 HK Ružinov 99 2:1 North Stars
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 Hungary Talent 4:2 East select
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 SHL select 6:5 WTT Slovakia Talents
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 North Stars 8:3 Enjoy Hockey
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 West select 5:2 HK Ružinov 99
       
Datum / 6.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 East select 7:2 WTT Slovakia Talents
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 SHL select 3:2 Hungary Talent
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Enjoy Hockey 1:1 HK Ružinov 99
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 West select 3:4 North Stars
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:30 Přestávka
14:30 - 15:45 WTT Slovakia Talents  4:3sn Enjoy Hockey
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 17:15 East select 3:2sn HK Ružinov 99
17:15 - 17:30 úprava ledu
17:30 - 18:45 Hungary Talent 2:3 West select
18:45 - 19:00 úprava ledu
19:00 - 20:15 North Stars 5:3 SHL select
20:30 - 21:00 Vyhlášení výsledků
       

1. North Stars  2. SHL select  3. West select  4. Hungary Talent  5. East select  6. HK Ružinov 99  7. WTT Slovakia Talents  8. Enjoy Hockey 

Nejpřesnější střelec: Tomothy Kazda  (SHL select)

Nejrychlejší bruslař: Levente Karo (Hungary Talent)

Nejlepší vedení kotouče: Jakub Kubík (HK Ružinov 99)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Daniela Nováková (West select)

Nejoriginálnější nájezd: Branislav Fatul (HK Ružinov 99) 

 

ICE DRAGONS TELČ

Montag, 3 April 2017,

Výsledky WTT 2017 kategorie U9 - ročník narození 2008

WORLD TALENT TOURNAMENT 2017 
U9 / 3. - 4.4.2017
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
HC Slavia Praha HC Pardubice
HK Ružinov 99 Enjoy Hockey
North Stars WTT Slovakia Talents
Hungary Talent East select
SHL select West select
       
Datum / 3.4.2017 World Talent Tournament 2017
9:00 - 9:45 HC Slavia Praha 16:6 HK Ružinov 99
HC Pardubice 6:6 Enjoy Hockey
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 North Stars 17:7 Hungary Talent
WTT Slovakia T. 10:8 East select
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 SHL select 10:4 HC Slavia Praha
West select 3:17 HC Pardubice
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 HK Ružinov 99 2:12 North Stars
Enjoy Hockey 5:6 WTT Slovakia T.
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 Hungary Talent 5:15 SHL select
East select 11:4 West select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:45 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 16:45 HC Slavia Praha 5:9 North Stars
HC Pardubice 6:7 WTT Slovakia T.
16:45 - 17:00 úprava ledu
17:00 - 17:45 HK Ružinov 99 5:9 Hungary Talent
Enjoy Hockey 4:1 East select
       
Datum / 4.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 8:45 North Stars 4:7 SHL select
WTT Slovakia T. 11:5 West select
8:45 - 9:00 úprava ledu
9:00 - 9:45 Hungary Talent 3:9 HC Slavia Praha
East select  3:11 HC Pardubice
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 SHL select 16:0 HK Ružinov 99
West select 6:10 Enjoy Hockey
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 HK Ružinov 99 14:6 West select
 
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 HC Slavia Praha 11:5 East select
Enjoy Hockey 2:9 Hungary Talent
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 SHL select 9:8sn HC Pardubice
WTT Slovakia T. 2:17 North Stars
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:45 East select 6:3 Enjoy Hockey
HC Slavia Praha 6:5 Hungary Talent
14:45 - 15:00 úprava ledu
15:00 - 15:45 HC Pardubice 7:6 WTT Slovakia T.
SHL select 10:9 North Stars
16:00 - 16:30 Vyhlášení výsledků
       

1. SHL select  2. North Stars  3. HC Pardubice  4. WTT Slovakia Talents  5. HC Slavia Praha          6. Hungary Talent  7. East select  8. Enjoy Hockey  9. HK Ružinov 99  10. West select

 

Nejpřesnější střelec: Matěj Landsman (HC Pardubice)

Nejrychlejší bruslař: Václav Brožek (Enjoy Hockey)

Nejlepší vedení kotouče: Mark Mozeš (HK Ružinov 99)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Šimon Pavlík (HC Pardubice)

Nejoriginálnější nájezd: Richard Halaš (SHL select) 

 

Samstag, 1 April 2017,

Výsledky WTT 2017 kategorie U8 - ročník narození 2009

banner wtt

 

WORLD TALENT TOURNAMENT 2017 
U8 / 1. - 2.4.2017
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
HC Slavia Praha Crazy Hockey
Enjoy Hockey WTT Slovakia Talents
HC Kopřivnice HK Levice
HK Ružinov 99 HC Uherské Hradiště
West select East select
       
Datum / 1.4.2017 World Talent Tournament 2017
9:00 - 9:45 HC Slavia Praha 5:6 Enjoy Hockey
Crazy Hockey 19:4 WTT Slovakia T.
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 HC Kopřivnice 7:9 HK Ružinov 99
HK Levice 10:6 HC Uh. Hradiště
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 West select 7:5 HC Slavia Praha
East select 7:9 Crazy Hockey
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 Enjoy Hockey 12:7 HC Kopřivnice
WTT Slovakia T. 6:8 HK Levice
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 HK Ružinov 99 8:2 West select
HC Uh. Hradiště 7:10 East select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:45 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 16:45 HC Slavia Praha 11:11 HC Kopřivnice
Crazy Hockey 15:3 HK Levice
16:45 - 17:00 úprava ledu
17:00 - 17:45 Enjoy Hockey 5:9 HK Ružinov 99
WTT Slovakia T. 6:8 HC Uh. Hradiště
       
Datum / 2.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 8:45 HC Kopřivnice 5:8 West select
HK Levice 6:8 East select
8:45 - 9:00 úprava ledu
9:00 - 9:45 HK Ružinov 99 6:11 HC Slavia Praha
HC Uh. Hradiště 7:11 Crazy Hockey
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 West select 8:11 Enjoy Hockey
East select 7:9 WTT Slovakia T.
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 HC Kopřivnice 14:11 WTT Slovakia T.
 
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 West select 6:10 HC Uh. Hradiště
HK Levice 6:7 HC Slavia Praha
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 HK Ružinov 99 7:6 East select
Crazy Hockey 11:6 Enjoy Hockey
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:45 West select 7:9 HK Levice
HC Uh. Hradiště 11:8 HC Slavia Praha
14:45 - 15:00 úprava ledu
15:00 - 15:45 East select 10:8 Enjoy Hockey
Crazy Hockey 15:8 HK Ružinov 99
16:00 - 16:30 Vyhlášení výsledků
       

 

1. Crazy Hockey  2. HK Ružinov 99  3. East select  4. Enjoy select  5. HC Uherské Hradiště          6. HC Slavia Praha  7. HK Levice  8. West select  9. HC Kopřivnice  10. WTT Slovakia select

Nejpřesnější střelec: Dario Blengino (Crazy Hockey)

Nejrychlejší bruslař: Martin Špaček (WTT Slovakia Talents)

Nejlepší vedení kotouče: Martin Špaček (WTT Slovakia Talents)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Monika Mirilovičová (HC Slavia Praha)

Nejoriginálnější nájezd: Jakub Polášek (HC Kopřivnice) 

 

ICE DRAGONS TELČ

Kontakty

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Česká republika

Mobil: +420 702 131 647 - informace

Mobil: +420 775 559 055 - sportovní trénink