Turnaje WTT 2017

Thursday, 11 April 2019,

WTT - U18 / 11. - 12.4.2019

WORLD TALENT TOURNAMENT 2019 
U18 / 11. - 12.4.2019
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
SKLH Žďár nad Sázavou
SHL select
West select
East select
       
Datum / 11.4.2019 World Talent Tournament 2019
9:00 - 9:45 SKLH Žďár nad Sázavou 4 : 1 SHL select
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 West select 6 : 1 East select
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 SKLH Žďár nad Sázavou 3 : 3 West select
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 SHL select 1 : 1 East select
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 14:45 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
14:45 - 15:00 úprava ledu
15:00 - 15:45 East select  1 : 4 SKLH Žďár nad Sázavou
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 16:45 SHL select 1 : 0  West select
       
Datum / 12.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:45 SKLH Žďár nad Sázavou 3 : 0 SHL select
8:45 - 9:00 úprava ledu
9:00 - 9:45 West select 3 : 5 East select
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 SKLH Žďár nad Sázavou 3 : 1 West select
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 SHL select 1 : 3 East select
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 East select 2 : 7 SKLH Žďár nad Sázavou
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 SHL select 2 : 5 West select
14:00 - 14:30 Vyhlášení výsledků
       

Celkové pořadí:

1. SKLH Žďár nad Sázavou, 2. West select, 3. East select, 4. SHL select

 

Dovednostní soutěže: 

Nejpřesnější střelec: Jakub Grauer (East select)

Nejrychlejší bruslař: Michal Trejbal (SKLH Žďár nad Sázavou)

Nejlepší vedení kotouče: Petr Nerad (West select) 

Soutěž brankářů: Jan Radosta (SHL select)

Soutěž nájezdů: Richard Pětník (West select)

 

Individuální ocenění:

Nejlepší brankář turnaje: Jan Radosta (SHL select)

Nejlepší obránce turnaje: Jakub Černohorský (East select)

Nejlepší útočník turnaje: Tomáš Křehlík (SKLH Žďár nad Sázavou)

Tuesday, 9 April 2019,

WTT 2019 - U14 / 9. - 10.4.2019

WORLD TALENT TOURNAMENT 2019
U14 / 9. - 10.4.2019
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
East select
West select
Junior Hockey Vsetín
HCM Warriors Brno
Aper Academy
Pro Team select
HS Snipers
       
Datum / 9.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:50 East select 2 : 7 West select
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 Junior Hockey Vsetín 4 : 2 HCM Warriors Brno
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 HS Snipers 3 : 1 Pro Team select
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 Aper Academy 1 : 2  Junior Hockey Vsetín
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 Pro Team select    3 : 5 East select
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 HCM Warriors Brno 0 : 2 HS Snipers
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 16:00 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
16:00 - 16:15 úprava ledu
16:15 - 17:05 West select   3 : 2 Pro Team select
17:05 - 17:20 úprava ledu
17:20 - 18:10 HS Snipers 1 : 5 Aper Academy
18:10 - 18:25 úprava ledu
18:25 - 19:15 East select 0 : 7 HCM Warriors Brno
19:15 - 19:30 úprava ledu
19:30 - 20:20 Junior Hockey Vsetín 2 : 4 HS Snipers
20:20 - 20:35 úprava ledu
20:35 - 21:25 Aper Academy 9 : 2 West select
       
Datum / 10.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:50 HCM Warriors Brno 5 : 0 Pro Team select
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 East select 0 : 13 Aper Academy
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 West select 2 : 12 Junior Hockey Vsetín
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 Pro Team select 1 : 6 Aper Academy
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 HS Snipers 4 : 1 West select
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 Junior Hockey Vsetín 15 : 1 East select
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 15:20 HCM Warriors Brno 2 : 1 Aper Academy
15:20 - 15:35 úprava ledu
15:35 - 16:25 East select 2 : 10 HS Snipers
16:25 - 16:40 úprava ledu
16:40 - 17:30 HCM Warriors Brno 7 : 1 West select
17:30 - 17:45 úprava ledu
17:45 - 18:35 Pro Team select 1 : 4 Junior Hockey Vsetín
18:45 - 19:15 Vyhlášení výsledků
       

Celkové pořadí:

1. HS Snipers, 2. Junior Hockey Vsetín, 3. HCM Warriors Brno, 4. Aper Academy, 5. West select, 6. East select, 7. Pro Team select.

 

Dovednostní soutěže:

Nejpřesnější střelec: Miroslav Holinka (Junior Hockey Vsetín)

Nejrychlejší bruslař: Adam Jonáš (Pro Team select)

Nejlepší vedení kotouče: Filip Kovář (Junior Hockey Vsetín)

Soutěž brankářů: Petr Antoš (West select)

Soutěž nájezdů: Jaroslav Jindra (HCM Warriors Brno)

 

Individuální ocenění:

Nejlepší brankář turnaje: Dominik Frgál (HCM Warriors Brno)

Nejlepší obránce turnaje: Peter Bubeliny (HS Snipers)

Nejlepší útočník turnaje: Miroslav Holinka (Junior Hockey Vsetín)

Sunday, 7 April 2019,

WTT 2019 - U12 / 7. - 8.4.2019

WORLD TALENT TOURNAMENT 2019
U12 / 7. - 8.4.2019
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Enjoy Hockey
Hoba Bratislava
Smarthockey
West select
Pro Team select
North Stars
East select
       
Datum / 7.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:50 Enjoy Hockey 3 : 1 Hoba Bratislava
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 Smarthockey 4 : 2 West select
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 East select 0 : 7 North Stars
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 Pro Team select 5 : 5 Smarthockey
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 North Stars 11 : 1 Enjoy Hockey
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 West select 1 : 4 East select
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 16:00 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
16:00 - 16:15 úprava ledu
16:15 - 17:05 Hoba Bratislava 0 : 7 North Stars
17:05 - 17:20 úprava ledu
17:20 - 18:10 East select 1 : 1 Pro Team select
18:10 - 18:25 úprava ledu
18:25 - 19:15 Enjoy Hockey 4 : 1 West select
19:15 - 19:30 úprava ledu
19:30 - 20:20 Smarthockey 10 : 1 East select
20:20 - 20:35 úprava ledu
20:35 - 21:25 Pro Team select 1 : 4 Hoba Bratislava
       
Datum / 8.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:50 West select 0 : 3 North Stars
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 Enjoy Hockey 8 : 1 Pro Team select
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 Hoba Bratislava 4 : 1 Smarthockey
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 North Stars 4 : 2 Pro Team select
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 East select 2 : 2 Hoba Bratislava
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 West select 4 : 2 Pro Team select
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 15:20 Smarthockey 0 : 2 Enjoy Hockey
15:20 - 15:35 úprava ledu
15:35 - 16:25 West select 2 : 1 Hoba Bratislava
16:25 - 16:40 úprava ledu
16:40 - 17:30 Enjoy Hockey 3 : 5 East select
17:30 - 17:45 úprava ledu
17:45 - 18:35 North Stars 3 : 3 Smarthockey
18:45 - 19:15 Vyhlášení výsledků
       

Celkové pořadí:

1. North Stars, 2. Enjoy Hockey, 3. Smarthockey, 4. East select, 5. Hoba Bratislava, 6. West select, 7. Pro Team select.

 

Dovednostní soutěžě:

Nejpřesnější střelec: David Sedláček (Smarthockey)

Nejrychlejší bruslař: Michal Jansa (West select)

Nejlepší vedení kotouče: Michal Svrček (Pro Team select)

Soutěž brankářů: Aleš Uher (Enjoy Hockey)

Soutěž nájezdů: Michal Svrček (Pro Team select)

 

Individuální ocenění:

Nejlepší brankář turnaje: Aleš Uher (Enjoy Hockey)

Nejlepší obránce turnaje: Jakub Winkelhöfer (North Stars)

Nejlepší útočník turnaje: Václav Raichl (North Stars)

Friday, 5 April 2019,

WTT 2019 - U11 / 5. - 6.4.2019

WORLD TALENT TOURNAMENT 2019
U11 / 5. - 6.4.2019
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Enjoy Hockey
Hoba Bratislava
SHL select
Hungary Talent
Pro Team select
North Stars
West select
       
Datum / 5.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:50 Enjoy Hockey 1 : 3 Hoba Bratislava
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 SHL select 7 : 0 Hungary Talent
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 West select 1 : 10 North Stars
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 Pro Team select 1 : 13 SHL select
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 North Stars 5 : 1 Enjoy Hockey
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 Hungary Talent 3 : 1 West select
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 16:00 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
16:00 - 16:15 úprava ledu
16:15 - 17:05 Hoba Bratislava 5 : 0 North Stars
17:05 - 17:20 úprava ledu
17:20 - 18:10 West select 4 : 5 Pro Team select
18:10 - 18:25 úprava ledu
18:25 - 19:15 Enjoy Hockey 4 : 1 Hungary Talent
19:15 - 19:30 úprava ledu
19:30 - 20:20 SHL select 17 : 0 West select
20:20 - 20:35 úprava ledu
20:35 - 21:25 Pro Team select 3 : 6 Hoba Bratislava
       
Datum / 6.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:50 Hungary Talent 1 : 5 North Stars
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 Enjoy Hockey 5 : 1 Pro Team select
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 Hoba Bratislava 2 : 6 SHL select
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 North Stars 2 : 1 Pro Team select
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 West select 0 : 4 Hoba Bratislava
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 Hungary Talent 5 : 2 Pro Team select
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 15:20 SHL select 6 : 0 Enjoy Hockey
15:20 - 15:35 úprava ledu
15:35 - 16:25 Hungary Talent 2 : 2 Hoba Bratislava
16:25 - 16:40 úprava ledu
16:40 - 17:30 Enjoy Hockey 9 : 0 West select
17:30 - 17:45 úprava ledu
17:45 - 18:35 North Stars 1 : 7 SHL select
18:45 - 19:15 Vyhlášení výsledků
       

Celkové pořadí:

1. SHL select, 2. Hoba Bratislava, 3. North Stars, 4. Enjoy Hockey, 5. Hungary Talent, 6. Pro Team select, 7. West select

 

Dovednostní soutěžě:

Nejpřesnější střelec: Štěpán Hrodek (Enjoy Hockey)

Nejrychlejší bruslař: David Šmuk (SHL select)

Nejlepší vedení kotouče: Matyáš Postupa (Enjoy Hockey)

Soutěž brankářů: Marek Sklenička (North Stars)

Soutěž nájezdů: Richard Halaš (SHL select)

 

Individuální ocenění:

Nejlepší brankář turnaje: Marek Sklenička (North Stars)

Nejlepší obránce turnaje: Ondřej Hrouda (SHL select)

Nejlepší útočník turnaje: Richard Halaš (SHL select)

 

Wednesday, 3 April 2019,

WTT 2019 - U10 / 3. - 4.4.2019

WORLD TALENT TOURNAMENT 2019
U10 / 3. - 4.4.2019
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Enjoy Hockey
South Stars
Crazy Hockey
Hungary Talent
HS Snipers
Slovak Vampires
West select
       
Datum / 3.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:50 Enjoy Hockey 11 : 0 South Stars
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 Crazy Hockey  1 : 4 Hungary Talent
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 West select 0 : 9 Slovak Vampires
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 HS Snipers 0 : 8 Crazy Hockey
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 Slovak Vampires 9 : 0 Enjoy Hockey
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 Hungary Talent 3 : 1 West select
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 16:00 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
16:00 - 16:15 úprava ledu
16:15 - 17:05 South Stars 0 : 13 Slovak Vampires
17:05 - 17:20 úprava ledu
17:20 - 18:10 West select 9 : 0 HS Snipers
18:10 - 18:25 úprava ledu
18:25 - 19:15 Enjoy Hockey 2 : 1 Hungary Talent
19:15 - 19:30 úprava ledu
19:30 - 20:20 Crazy Hockey 11 : 4 West select
20:20 - 20:35 úprava ledu
20:35 - 21:25 HS Snipers 3 : 5 South Stars
       
Datum / 4.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:50 Hungary Talent 1 : 7 Slovak Vampires
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 Enjoy Hockey 4 : 0 HS Snipers
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 South Stars 1 : 7 Crazy Hockey
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 Slovak Vampires 18 : 0 HS Snipers
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 West select 5 : 4 South Stars
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 Hungary Talent 8 : 1 HS Snipers
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 15:20 Crazy Hockey 7 : 1 Enjoy Hockey
15:20 - 15:35 úprava ledu
15:35 - 16:25 Hungary Talent 6 : 1 South Stars
16:25 - 16:40 úprava ledu
16:40 - 17:30 Enjoy Hockey 3 : 1 West select
17:30 - 17:45 úprava ledu
17:45 - 18:35 Slovak Vampires 4 : 1 Crazy Hockey
18:45 - 19:15 Vyhlášení výsledků
       

 

Celkové pořadí:

1. Slovak Vampires, 2. Crazy Hockey, 3. Hungary Talent, 4. Enjoy Hockey, 5. West select, 6. South Stars, 7. HS Snipers

 

Dovednostní soutěže:

Nejpřesnější střelec: Jakub Pekař (Crazy Hockey)

Nejrychlejší bruslař: Adam Karel (Enjoy Hockey)

Nejlepší vedení kotouče: Vít Eremiáš (Crazy Hockey)

Soutěž brankářů: Petr Zralý (Crazy Hockey) 

Soutěž nájezdů: Jakub Klempíř (South Stars)

 

Individuální ocenění:

Nejlepší brankář turnaje: Petr Zralý (Crazy Hockey)

Nejlepší obránce turnaje: Oliver Botka (Slovak Vampires)

Nejlepší útočník turnaje: Tomáš Selič (Slovak Vampires)

 

Saturday, 30 March 2019,

WTT 2019 - U9 / 1. - 2.4.2019

WORLD TALENT TOURNAMENT 2019
U9 / 1. - 2.4.2019
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
Hungary Talent Prague Select
Enjoy Hockey Dragons Slovenia
Slovak Vampires Crazy Hockey
Smarthockey CVB Chomutov
East select West select
       
Datum / 1.4.2019 World Talent Tournament 2019
9:00 - 9:45 Hungary Talent 8 : 7 Enjoy Hockey
Prague Select 5 : 15 Dragons Slovenia
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 Slovak Vampires 12 : 7 Smarthockey
Crazy Hockey 8 : 9 CVB Chomutov
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 East select 5 : 8 Hungary Talent
West select 15 : 7 Prague Select
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 Enjoy Hockey 7 : 6 Slovak Vampires
Dragons Slovenia 6 : 1 Crazy Hockey
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 Smarthockey 7 : 8 East select
CVB Chomutov 5 : 7 West select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:45 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 16:45 Hungary Talent 8 : 10 Slovak Vampires
Prague Select 8 : 6 Crazy Hockey
16:45 - 17:00 úprava ledu
17:00 - 17:45 Enjoy Hockey 10 : 5 Smarthockey
Dragons Slovenia 12 : 6 CVB Chomutov
       
Datum / 2.4.2019 World Talent Tournament 2019
8:00 - 8:45 Slovak Vampires 11 : 2 East select
Crazy Hockey 6 : 14 West select
8:45 - 9:00 úprava ledu
9:00 - 9:45 Smarthockey 2 : 11 Hungary Talent
CVB Chomutov 3 : 10 Prague Select
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 East select 5 : 10 Enjoy Hockey
West select 13 : 5 Dragons Slovenia
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 Smarthockey 13 : 14 Crazy Hockey
 
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 Hungary Talent 8 : 4 CVB Chomutov
Prague Select 8 : 9sn East Select
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 Slovak Vampires 11 : 5 Dragons Slovenia
West Select 5 : 6 Enjoy Hockey
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:45 CVB Chomutov 8 : 7 Prague Select
Hungary Talent 5 : 10 East Select
14:45 - 15:00 úprava ledu
15:00 - 15:45 Dragons Slovenia 7 : 6 West Select
Slovak Vampires 11 : 6 Enjoy Hockey
16:00 - 16:30 Vyhlášení výsledků
       

 

Celkové umístění:

1. Slovak Vampires, 2. Enjoy Hockey, 3. Dragons Slovenia, 4. West Select, 5. East Select, 6. Hungary Talent, 7. CVB Chomutov, 8. Prague Select, 9. Crazy Hockey, 10. Smarthockey 

 

Dovednostní soutěže:

Nejpřesnější střelec: Jan Anděl (Smarthockey)

Nejrychlejší bruslař: Leo Švajda (Slovak Vampires)

Nejlepší vedení kotouče: Oldřich Kubík (Prague Select)

Soutěž brankářů: Šimon Hněvkovský (Crazy Hockey)

Soutěž nájezdů: Jakub Řehoř (Enjoy Hockey) 

 

Saturday, 30 March 2019,

WTT 2019 - U8 / 30. - 31.3.2019

WORLD TALENT TOURNAMENT 2019
U8 / 30. - 31.3.2019
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
MG Kids Trenčín Crazy Hockey
Enjoy Hockey - Blue Enjoy Hockey - Grey
SK HS Třebíč Smarthockey
West select East select
       
Datum / 30.3.2019 World Talent Tournament 2019
9:00 - 9:45 MG Kids Trenčín 9 : 7 Enjoy Hockey - Blue
SK HS Třebíč 11 : 12 West select
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 Crazy Hockey 17 : 3 Enjoy Hockey - Grey
Smarthockey 13 : 5 East select
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 West select 8 : 25 MG Kids Trenčín
Enjoy Hockey - Blue 12 : 2 SK HS Třebíč
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 East select 5 : 16 Crazy Hockey
Enjoy Hockey - Grey 7 : 8 Smarthockey
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 14:45 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
14:45 - 15:00 úprava ledu
15:00 - 15:45 MG Kids Trenčín 21 : 5 SK HS Třebíč
Enjoy Hockey - Blue 18 : 9 West select
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 16:45 Crazy Hockey 14 : 12 Smarthockey
Enjoy Hockey - Grey 9 : 5 East select
       
Datum / 31.3.2019 World Talent Tournament 2019
9:00 - 9:45 West select 10 : 10 East select
Enjoy Hockey - Grey 9 : 9 SK HS Ťřebíč
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 MG Kids Trenčín 16 : 6 Smarthockey
Crazy Hockey 10 : 6 Enjoy Hockey - Blue
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 SK HS Třebíč 10 : 12 West select
East select 7 : 12 Ejoy Hockey - Grey
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:30   Pauza  
  Pauza  
12:30 - 13:15 Enjoy Hockey - Blue 11 : 9 MG Kids Trenčín
Smarthockey 5 : 19 Crazy Hockey
13:15 - 13:30 úprava ledu
13:30 - 14:15 SK HS Třebíč 8 : 9 East Select
Enjoy Hockey - Grey 9 : 15 West select
14:15 - 14:30  
14:30 - 15:15 Enjoy Hockey - Blue 11 : 5 Smarthockey
Crazy Hockey 8 : 9 MG Kids Trenčín
15:30 - 16:00 Vyhlášení výsledků
       

Celkové umístění

1. Crazy Hockey 2. MG Kids Trenčín 3. Enjoy Hockey - Blue 4. Smarthockey 5. West Select 6. Enjoy Hockey - Grey 7. East Select 8. SK HS Třebíč

 

Dovednostní soutěže

Nejpřesnější střelec: Dominik Chaloupka (West Select)

Nejrychlejší bruslař: Dominik Chaloupka (West Select)

Nejlepší vedení kotouče: Erik Budaev (Crazy Hockey)

Soutěž brankářů: Marek Kratochvíl (Enjoy Hockey - Blue)

Soutěž nájezdů: Zdeněk Sedláček (SK HS Třebíč) 

 

Saturday, 14 April 2018,

Výsledky WTT 2018 kategorie U19 - ročník narození 2000 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018
U19 / 14. - 15.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
West select
East select
SHL select
SKLH Žďár n/S (White)
SKLH Žďár n/S (Black)
Ice Dragons
       
Datum / 14.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 West select 3:4 / 1:0 pr. East select
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 SHL select 4:5 / 0:1 pr. SKLH Žďár n/S (White)
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 SKLH Žďár n/S (Black) 1:3 / 0:1 pr. Ice Dragons
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 SKLH Žďár n/S (White) 7:3 / 0:1 pr. West select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 East select 1:6 / 0:1 pr. Ice Dragons
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 SHL select 4:0 / 1:0 pr. SKLH Žďár n/S (Black)
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 East select 4:2 / 1:0 pr. SKLH Žďár n/S (White)
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 West select 10:3 / 1:0 pr. SHL select
       
Datum / 15.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 Ice Dragons 9:1 / 1:0 pr. SKLH Žďár n/S (White)
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 SKLH Žďár n/S (Black) 3:2 / 0:1 pr. West select
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 SHL select 0:1 / 0:1 pr. East select
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 SKLH Žďár n/S (White) 2:5 / 1:0 pr. SKLH Žďár n/S (Black)
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:15 Ice Dragons 4:7 / 1:0 pr. West select
15:15 - 15:30 úprava ledu
15:30 - 16:45 East select 6:1 / 1:0 pr. SKLH Žďár n/S (Black)
16:45 - 17:00 úprava ledu
17:00 - 18:15 SHL select : Ice Dragons
18:30 - 19:00 Vyhlášení výsledků
       
Hraje se 3 x 12 minut čistého času, délka přestávky je 2 minuty, délka rozbruslení je 5 minut.

 

Nejpřesnější střelec: Dominik Pavlata (East select)
Nejrychlejší bruslař: Michal Kunc (West select)
  Nejlepší hráč ve vedení kotouče: Filip Havlíček (East select)
Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Jan Radosta (Ice Dragons)
Nejoriginálnější nájezd: Martin Nagy (SKLH Žďár n/S "White")

 

Thursday, 12 April 2018,

Výsledky WTT 2018 kategorie U14 - ročník narození 2004 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018
U14 / 12. - 13.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
HC Severnaja Zvezda West select
ÖEHV - East ÖEHV - South
ÖEHV - West Les Miserables
HS Snipers Pro Team select
       
Datum / 12.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 HC Severnaja Zvezda   0 : 2  ÖEHV - East
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 ÖEHV - West 5 : 4 HS Snipers
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 West select 0 : 5 ÖEHV - South
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 Les Miserables 6 : 5 Pro Team select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 HS Snipers 11 : 3 HC Severnaja Zvezda
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 ÖEHV - East 3 : 4 ÖEHV - West
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 Pro Team select 18 : 1 West select
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 ÖEHV - South 3 : 7 Les Miserables
       
Datum / 13.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 HC Severnaja Zvezda 1 : 8 ÖEHV - West
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 ÖEHV - East 1 : 1 HS Snipers
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 West select 0 : 13 Les Miserables
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 ÖEHV - South 1 : 1  Pro Team select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:15 HC Severnaja Zvezda 2 : 5 West select
15:15 - 15:30 úprava ledu
15:30 - 16:45 ÖEHV - East 2 : 1 ÖEHV - South
16:45 - 17:00 úprava ledu
17:00 - 18:15  HS Snipers 3 : 9 Pro Team select
18:15 - 18:30 úprava ledu
18:30 - 19:45 ÖEHV - West 1 : 11  Les Miserables
20:00 - 20:30 Vyhlášení výsledků

 

1. Les Miserables, 2. ÖEHV - West, 3. Pro Team select, 4. HS Snipers, 5. ÖEHV - East, 6. ÖEHV - South, 7. HC Severnaja Zvezda, 8. West select  

Nejpřesnější střelec: František Formánek (Les Miserables)
Nejrychlejší bruslař: Patrik Gabriel (Pro Team select)
  Nejlepší hráč ve vedení kotouče: Timo Sticha (ÖEHV-West)
Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Matěj Dúbravský (Pro Team select)
Nejoriginálnější nájezd: Jan Pilař (Les Miserables)

Nejlepší brankář: Adam Kindl (Les Miserables)
Nejlepší obránce: David Reinbacher (ÖEHV-West)
Nejlepší útočník: František Formánek (Les Miserables)

Monday, 9 April 2018,

Výsledky WTT 2018 kategorie U13 - ročník narození 2005 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018
U13 / 10. - 11.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
West select East select
HC Severnaja Zvezda HC Hvězda Praha
Hoba Bratislava HCM Warrior Brno
HS Snipers Pro Team select
       
Datum / 10.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 West select 3 : 2 HC Severnaja Zvezda
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 Hoba Bratislava 2 : 4 HS Snipers
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 East select 1 : 6 HC Hvězda Praha
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 HCM Warrior Brno 7 : 4 Pro Team select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 HS Snipers 3 : 3 West select
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 HC Severnaja Zvezda 5 : 1 Hoba Bratislava
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 Pro Team select 5 : 2 East select
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 HC Hvězda Praha 5 : 5 HCM Warrior Brno
       
Datum / 11.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 West select 7 : 4 Hoba Bratislava
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 HC Severnaja Zvezda 0 : 5 HS Snipers
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 East select 1 : 10 HCM Warrior Brno
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 HC Hvězda Praha 4 : 2 Pro Team select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:30 Přestávka
14:30 - 15:45 Hoba Bratislava 4 : 3 East select
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 17:15 Pro Team select 3 : 5 HC Severnaja Zvezda
17:15 - 17:30 úprava ledu
17:30 - 18:45 West select 5 : 6sn HC Hvězda Praha
18:45 - 19:00 úprava ledu
19:00 - 20:15 HCM Warrior Brno 1 : 3 HS Snipers
20:30 - 21:00 Vyhlášení výsledků
       

 

1. HS Snipers, 2. HCM Warrior Brno, 3. HC Hvězda Praha, 4. West select, 5. HC Severnaja Zvezda, 6. Pro Team select, 7. Hoba Bratislava, 8. East select

 

Nejlepší brankář turnaje: Michael Hrabal (HC Hvězda Praha)

Nejlepší obránce turnaje: David Pavič (HCM Warrior Brno)

Nejlepší útočník turnaje: František Dej (HS Snipers)

 

Nejpřesnější střelec: Artem Leonenko (Hoba Bratislava)

Nejrychlejší bruslař: Milan Jobek (HCM Warrior Brno)

Nejlepší vedení kotouče: Lukáš Eich (West select)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Petr Antoš (West select)

Nejoriginálnější nájezd: Adam Titlbach (West select)

 

Monday, 9 April 2018,

Výsledky WTT 2018 kategorie U12 - ročník narození 2006 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018 
U12 / 8. - 9.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
West select
East select
SHL select
Overseas Stars
HS Snipers
HC Vítkovice Ridera
       
Datum / 8.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 West select 1 : 3 East select
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 SHL select 3 : 3 Overseas Stars
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 HS Snipers 2 : 3 HC Vítkovice Ridera
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 Overseas Stars 3 : 1 West select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 East select 0 : 7 HC Vítkovice Ridera
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 SHL select 3 : 10 HS Snipers
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 East select 10 : 4 Overseas Stars
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 West select 4 : 9 SHL select
       
Datum / 9.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 HC Vítkovice Ridera 3 : 3 Overseas Stars
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 HS Snipers 7 : 1 West select
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 SHL select 3 : 6 East select
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 Overseas Stars 2 : 2 HS Snipers
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:15 HC Vítkovice Ridera 9 : 3 West select
15:15 - 15:30 úprava ledu
15:30 - 16:45 East select 1 : 2 HS Snipers
16:45 - 17:00 úprava ledu
17:00 - 18:15 SHL select 1 : 8 HC Vítkovice Ridera
18:30 - 19:00 Vyhlášení výsledků
       

 

1. HC Vítkovice Ridera, 2. HS Snipers, 3. East select, 4. Overseas Stars, 5. SHL select, 6. West select 

 

Nejlepší brankář turnaje: Jakub Čerbák (East select)

Nejlepší obránce turnaje: Tomáš Šlank (HS Snipers)

Nejlepší útočník turnaje: Sebastian Glas (HC Vítkovice Ridera)

 

Nejpřesnější střelec: Matúš Michajlov (HS Snipers)

Nejrychlejší bruslař: Tomáš Šlank (HS Snipers)

Nejlepší vedení kotouče: Marek Harnach (SHL select)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Alex Spálenka (Overseas Stars)

Nejoriginálnější nájezd: Jakub Frolo (Overseas Stars) 

 

Friday, 6 April 2018,

Výsledky WTT 2018 kategorie U11 - ročník narození 2007 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018
U11 / 6. - 7.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
West select Enjoy Hockey
SHL select North Stars
Hoba Bratislava East select
HS Snipers Pro Team select
       
Datum / 6.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 West select 1 : 6 SHL select
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 Hoba Bratislava 6 : 2 HS Snipers
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Enjoy Hockey 3 : 1 North Stars
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 East select 2 : 8 Pro Team select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 HS Snipers 1 : 7 West select
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 SHL select 10 : 2 Hoba Bratislava
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 Pro Team select  4  : 4 Enjoy Hockey
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 North Stars  11 : 2 East select
       
Datum / 7.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 9:15 West select 6 : 4 Hoba Bratislava
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 SHL select 14 : 1 HS Snipers
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Enjoy Hockey 11 : 1 East select
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 North Stars 7 : 1 Pro Team select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:30 Přestávka
14:30 - 15:45 HS Snipers 7 : 4 East select
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 17:15  Pro Team select 6 : 4 Hoba Bratislava
17:15 - 17:30 úprava ledu
17:30 - 18:45 West select 3 : 5 North Stars 
18:45 - 19:00 úprava ledu
19:00 - 20:15 Enjoy Hockey 0 : 3 SHL select
20:30 - 21:00 Vyhlášení výsledků
       

 

1. SHL select, 2. Enjoy Hockey, 3. North Stars, 4. West select, 5. Pro Team select, 6. Hoba Bratislava, 7. HS Snipers, 8. East select 

 

Nejlepší brankář turnaje: Aleš Uher (Enjoy Hockey)

Nejlepší obránce turnaje: Lukáš Kachlíř (SHL select)

Nejlepší útočník turnaje: Vít Záhejský (North Stars)

 

Nejpřesnější střelec: Lucián Bernát (Hoba Bratislava)

Nejrychlejší bruslař: Michal Jansa (SHL select)

Nejlepší hráč ve vedení kotouče: Ondřej Hrouda (SHL select)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Jakub Briestenský (Hoba Bratislava)

Nejoriginálnější nájezd: Arel Albert (SHL select)

 

Wednesday, 4 April 2018,

Výsledky WTT 2018 kategorie U10 - ročník narození 2008 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018
U10 / 4. - 5.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
SHL select
East select
Enjoy Hockey
Hungary Talent
KAC Klagenfurt
West select
North Stars
       
Datum / 4.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 8:50 SHL select 9 : 0 East select
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 Enjoy Hockey 4 : 2 Hungary Talent
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 North Stars 10 : 0 West select
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 KAC Klagenfurt 2 : 3 Enjoy Hockey
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 West select 0 : 18 SHL select
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 Hungary Talent 0 : 7 North Stars
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 16:00 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
16:00 - 16:15 úprava ledu
16:15 - 17:05 East select 8 : 2 West select
17:05 - 17:20 úprava ledu
17:20 - 18:10 North Stars 8 : 1 KAC Klagenfurt
18:10 - 18:25 úprava ledu
18:25 - 19:15 SHL select 3 : 3 Hungary Talent
19:15 - 19:30 úprava ledu
19:30 - 20:20 Enjoy Hockey 4 : 2 North Stars
20:20 - 20:35 úprava ledu
20:35 - 21:25 KAC Klagenfurt 5 : 1 East select
       
Datum / 5.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 8:50 Hungary Talent 5 : 1 West select
8:50 - 9:05 úprava ledu
9:05 - 9:55 SHL select 11 : 2 KAC Klagenfurt
9:55 - 10:10 úprava ledu
10:10 - 11:00 East select 0 : 3 Enjoy Hockey
11:00 - 11:15 úprava ledu
11:15 - 12:05 West select 2 : 7 KAC Klagenfurt
12:05 - 12:20 úprava ledu
12:20 - 13:10 North Stars 7 : 0 East select
13:10 - 13:25 úprava ledu
13:25 - 14:15 Hungary Talent 1 : 0 KAC Klagenfurt
14:15 - 14:30 úprava ledu
14:30 - 15:20 Enjoy Hockey 0 : 8 SHL select
15:20 - 15:35 úprava ledu
15:35 - 16:25 Hungary Talent 7 : 2 East select
16:25 - 16:40 úprava ledu
16:40 - 17:30 SHL select 1 :1 North Stars
17:30 - 17:45 úprava ledu
17:45 - 18:35 West select 0 : 7 Enjoy Hockey
18:45 - 19:15 Vyhlášení výsledků
       

1. Enjoy Hockey, 2. SHL select, 3. North Stars, 4. Hungary Talent, 5. KAC Klagenfurt, 6. East select, 7. West select

 

Nejlepší brankář turnaje: Eliáš Poustka (Enjoy Hockey)

Nejlepší obránce turnaje: Pavel Jirotka (North Stars)

Nejlepší útočník turnaje: Richard Halaš (SHL select) 

 

Nejpřesnější střelec: Jan Fodor (North Stars)

Nejrychlejší bruslař: Jan Fodor (North Stars)

Nejlepší hráč ve vedení kotouče: Lukáš Kachlíř (SHL Select)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Márk Halász (Hungary Talent)

Nejoriginálnější nájezd: Richard Halaš (SHL Select)

Saturday, 31 March 2018,

Výsledky WTT 2018 kategorie U9 - ročník narození 2009 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018
U9 / 2. - 3.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
Hungary Talent CC Hockey Camp
Enjoy Hockey East select
HC Uherské Hradiště Crazy Hockey
HC Kopřivnice HK Levice
SHL select West select
Datum / 2.4.2018 World Talent Tournament 2018
9:00 - 9:45 Hungary Talent 5 : 4 Enjoy Hockey
CC Hockey Camp 4 : 10 East select
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 HC Uherské Hradiště 7 : 8 HC Kopřivnice
Crazy Hockey 7 : 10 HK Levice
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 SHL select 7 : 3 Hungary Talent
West select 4 : 11 CC Hockey Camp
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 Enjoy Hockey 14 : 2 HC Uherské Hradiště
East select 3 : 18 Crazy Hockey
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 HC Kopřivnice  4 : 15 SHL select
HK Levice 12 : 2 West select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:45 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 16:45 Hungary Talent 15 : 1 HC Uherské Hradiště
CC Hockey Camp 1 : 20 Crazy Hockey
16:45 - 17:00 úprava ledu
17:00 - 17:45 Enjoy Hockey 15 : 2 HC Kopřivnice
East select 7 : 13 HK Levice
Datum / 3.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 8:45 HC Uherské Hradiště 6 : 8 SHL select
Crazy Hockey 22 : 0 West select
8:45 - 9:00 úprava ledu
9:00 - 9:45 HC Kopřivnice 3 : 6 Hungary Talent
HK Levice 7 : 6 CC Hockey Camp
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 SHL select 6 : 1 Enjoy Hockey
West select 4 : 14 East select
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 HC Uherské Hradiště 16 : 4 West select
 
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 Enjoy Hockey 9 : 1 CC Hockey Camp
East select 7 : 6 HC Kopřivnice
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 SHL select 5 : 10 Crazy Hockey
HK Levice 2 : 3sn Hungary Talent
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:45 CC Hockey Camp 1 : 5 HC Kopřivnice
Enjoy Hockey 8 : 7 East select
14:45 - 15:00 úprava ledu
15:00 - 15:45 SHL select 5 : 4sn HK Levice
Crazy Hockey 10 : 4 Hungary Talent
16:00 - 16:30 Vyhlášení výsledků

1. Crazy Hockey, 2. Hungary Talent, 3. SHL select, 4. HK Levice, 5. Enjoy Hockey, 6. East select, 7. HC Kopřivnice, 8. CC Hockey Camp, 9. HC Uherské Hradiště, 10. West select

 

Nejpřesnější střelec: Tobias Číhal (HC Uherské Hradiště)

Nejrychlejší bruslař: Tomáš Tureček (HC Uherské Hradiště)

Nejlepší hráč ve vedení kotouče: Filip Stupka (SHL Select)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Tadeáš Hanzalík (SHL Select)

Nejoriginálnější nájezd: Lukáš Mrva (SHL Select)

Saturday, 31 March 2018,

Výsledky WTT 2018 kategorie U8 - ročník narození 2010 a mladší

WORLD TALENT TOURNAMENT 2018
U8 / 31.3 - 1.4.2018
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
CVB Chomutov Crazy Hockey
Enjoy Hockey WTT Slovakia Talents
MG Kids Trenčín HS Snipers
CC Hockey Camp HC Slavoj Zbraslav
West select East select
       
Datum / 31.3.2018 World Talent Tournament 2018
9:00 - 9:45 CVB Chomutov 7 : 7 Enjoy Hockey
Crazy Hockey 4 : 17 WTT Slovakia Talents
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 MG Kids Trenčín 11 : 4 CC Hockey Camp
HS Snipers 11 : 8 HC Slavoj Zbraslav
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 West select 8 : 21 CVB Chomutov
East select 3 : 6 Crazy Hockey
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 Enjoy Hockey 6 : 15 MG Kids Trenčín
WTT Slovakia Talents 15 : 5 HS Snipers
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 CC Hockey Camp 11 : 13 West select
HC Slavoj Zbraslav 5 : 7 East select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:45 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 16:45 CVB Chomutov 8 : 7 MG Kids Trenčín
Crazy Hockey 5 : 15 HS Snipers
16:45 - 17:00 úprava ledu
17:00 - 17:45 Enjoy Hockey 10 : 16 CC Hockey Camp
WTT Slovakia Talents 14 : 1 HC Slavoj Zbraslav
       
Datum / 1.4.2018 World Talent Tournament 2018
8:00 - 8:45 MG Kids Trenčín 12 : 5 West select
HS Snipers 7 : 10 East select
8:45 - 9:00 úprava ledu
9:00 - 9:45 CC Hockey Camp 4 : 5 CVB Chomutov
HC Slavoj Zbraslav 6 : 3 Crazy Hockey
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 West select 7 : 12 Enjoy Hockey
East select 1 : 16 WTT Slovakia Talents
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 CC Hockey Camp 10 : 6 Crazy Hockey
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 Enjoy Hockey 11 : 2 HC Slavoj Zbraslav
HS Snipers 5 : 13 West Select
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 CVB Chomutov 13 : 2 East Hockey
WTT Slovakia Talents 5 : 12 MG Kids Trenčín
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:45 HC Slavoj Zbraslav 2 : 10 HS Snipers
Enjoy Hockey 18 : 10 West Select
14:45 - 15:00 úprava ledu
15:00 - 15:45 East select 0 : 17 WTT Slovakia Talents
CVB Chomutov 5 : 6 MG Kids Trenčín
16:00 - 16:30 Vyhlášení výsledků
       

1. MG Kids Trenčín, 2. CVB Chomutov, 3. WTT Slovakia Talents, 4. East select, 5. Enjoy Hockey, 6. West select, 7. HS Snipers, 8. HC Slavoj Zbraslav, 9. Czech Canadian Hockey camp, 10. Crazy Hockey 

 

Nejpřesnější střelec: Daniel Šabaka (CVB Chomutov)

Nejrychlejší bruslař: Markus Bezák (WTT Slovakia Talents) - 3,64 sec

Nejlepší vedení kotouče: Simon Sisik (WTT Slovakia Talents)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Tobias Pčolka (MG Kids Trenčín) 

Nejoriginálnější nájezd: Jakub Řehoř (Enjoy Hockey)  

Wednesday, 12 April 2017,

Výsledky WTT 2017 kategorie U16 - ročník narození 2001/2002

banner wtt

 

WORLD TALENT TOURNAMENT 2017

U16 / 15. - 16.4.2017
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
SHL Select Ice Dragons
East select West select
SKLH Žďár nad Sázavou "WHITE" SKLH Žďár nad Sázavou "BLACK"
WTT Slovakia Talents HK MK Bled
       
Datum / 15.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 SHL select 3:6 East select
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 SKLH "WHITE" 6:2 WTT Slovakia Talents
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Ice Dragons 19:1 West select
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 SKLH "BLACK" 4:1 HK MK Bled
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 WTT Slovakia Talents 8:6 SHL select
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 East select 4:0 SKLH "WHITE"
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 HK MK Bled 0:11 Ice Dragons
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 West select 3:4 SKLH "BLACK"
       
Datum / 16.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 SHL select 0:6 SKLH "WHITE"
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 East select 7:2 WTT Slovakia Talents
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Ice Dragons 5:0 SKLH "BLACK"
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 West select 7:5 HK MK Bled
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:30 Přestávka
14:30 - 15:45 SHL select 3:6 HK MK Bled
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 17:15 West select 1:6 WTT Slovakia Talents
17:15 - 17:30 úprava ledu
17:30 - 18:45 SKLH Žďár n/S "BLACK" 2:1 SKLH Žďár n/S "WHITE"
18:45 - 19:00 úprava ledu
19:00 - 20:15 Ice Dragons 8:1 East select
20:30 - 21:00 Vyhlášení výsledků

 

1. Ice Dragons, 2. East select,  3. SKLH Žďár nad Sázavou "BLACK, 4. SKLH Žďár nad Sázavou "WHITE", 5. WTT Slovakia Talents,  6. West select,  7. HK MK Bled,  8. SHL select. 

Nejpřesnější střelec: Jakub Černohorský  (Ice Dragons)

Nejrychlejší bruslař: Marek Berka / Jaromír Pytlík  (Ice Dragons)

Nejlepší vedení kotouče: Robert Bačo  (WTT Slovakia Talents)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Jan Radosta  (East select)

Nejoriginálnější nájezd: Tobiáš Marguš  (Ice Dragons)

Wednesday, 12 April 2017,

Výsledky WTT 2017 kategorie U14 - ročník narození 2003

 banner wtt

WORLD TALENT TOURNAMENT 2017
U14 / 13. - 14.4.2017
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
West select
East select
WTT Slovakia Talents
ÖEHV East
ÖEHV South
ÖEHV West
       
Datum / 13.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 West select 6:4 East select
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 WTT Slovakia Talents 3:2 ÖEHV East
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 ÖEHV South 4:2 ÖEHV West
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 ÖEHV East 6:9 West select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 East select 1:5 ÖEHV West
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 WTT Slovakia Talents 6:1 ÖEHV South
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 East select 2:10 ÖEHV East
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 West select 2:5 WTT Slovakia Talents
       
Datum / 14.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 ÖEHV West 1:4 ÖEHV East
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 ÖEHV South 1:2 West select
10:45 - 11:00 úprava ledu
12:00 - 13:15 WTT Slovakia Talents 7:1 East select
13:15 - 13:30 úprava ledu
13:30 - 14:45 ÖEHV East 4:2 ÖEHV South
14:45 - 15:00 úprava ledu
15:00 - 16:15 ÖEHV West 2:4 West select
16:15 - 16:30 úprava ledu
16:30 - 17:45 East select 3:7 ÖEHV South
17:45 - 18:00 úprava ledu
18:00 - 19:15 WTT Slovakia Talents 4:3 ÖEHV West
19:30 - 20:00 Vyhlášení výsledků

1. WTT Slovakia Talents  2. West select  3. ÖEHV - East,  4. ÖEHV - South  5. ÖEHV - West,  6. East select. 

Nejpřesnější střelec: Michael Gregor  (WTT Slovakia Talents)

Nejrychlejší bruslař: Robert Bačo  (WTT Slovakia Talents)

Nejlepší vedení kotouče: Robert Bačo  (WTT Slovakia Talents)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Erik Šebo  (WTT Slovakia Talents)

Nejoriginálnější nájezd: Marco Kasper  (ÖEHV - South)

ICE DRAGONS TELČ 

Tuesday, 11 April 2017,

Výsledky WTT 2017 kategorie U13 - ročník narození 2004

banner wtt

 

WORLD TALENT TOURNAMENT 2017
U13 / 11. - 12.4.2017
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
West select PRO TEAM select
SHL select WTT Slovakia Talents
Tesla Pardubice East select
HK MK Bled Zlín 2004
       
Datum / 11.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 West select 2:10 SHL select
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 Tesla Pardubice 7:1 HK MK Bled
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 PRO TEAM select 4:1 WTT Slovakia Talents
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 East select 0:12 Zlín 2004
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 HK MK Bled 12:4 West select
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 SHL select 2:11 Tesla Pardubice
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 Zlín 2004 4:0 PRO TEAM select
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 WTT Slovakia Talents 5:2 East select
       
Datum / 12.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 West select 1:9 Tesla Pardubice
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 SHL select 1:2 HK MK Bled
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 PRO TEAM select 9:3 East select
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 WTT Slovakia Talents 0:4 Zlín 2004
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:30 Přestávka
14:30 - 15:45 West select 0:1 East select
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 17:15 WTT Slovakia Talents 3:2 SHL select
17:15 - 17:30 úprava ledu
17:30 - 18:45 HK MK Bled 5:6 PRO TEAM select
18:45 - 19:00 úprava ledu
19:00 - 20:15 Zlín 2004 5:4 Tesla Pardubice
20:30 - 21:00 Vyhlášení výsledků
       

1. Zlín 2004  2. Tesla Pardubice  3. PRO TEAM select  4. HK MK Bled                                     5. WTT Slovakia Talents  6. SHL select  7. East select  8. West select

Nejpřesnější střelec: Moritz Lackner  (SHL select)

Nejrychlejší bruslař: Kryštof Červenka  (Tesla Pardubice)

Nejlepší vedení kotouče: Filip Sitar  (HK MK Bled)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Petr Žurek  (WTT Slovakia Talents)

Nejoriginálnější nájezd: Marián Moško  (WTT Slovakia Talents) 

ICE DRAGONS TELČ


Sunday, 9 April 2017,

Výsledky WTT 2017 kategorie U12 - ročník narození 2005

banner wtt

 

WORLD TALENT TOURNAMENT 2017
U12 / 9. - 10.4.2017
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
West select Aper Academy
East select Jihočeský kraj
Hungary Talent HK Ružinov 99
HK MK Bled HS Snipers
       
Datum / 9.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 West select 2:8 East select
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 Hungary Talent 1:8 HK MK Bled
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Aper Academy 12:5 Jihočeský kraj
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 HK Ružinov 99 7:0 HS Snipers
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 HK MK Bled 8:1 West select
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 East select 3:3 Hungary Talent
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 HS Snipers 2:12 Aper Academy
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 Jihočeský kraj 1:5 HK Ružinov 99
       
Datum / 10.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 West select 1:6 Hungary Talent
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 East select 4:8 HK MK Bled
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Aper Academy 6:8 HK Ružinov 99
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 Jihočeský kraj 7:5 HS Snipers
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:30 Přestávka
14:30 - 15:45 West select 2:3 HS Snipers
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 17:15 Jihočeský kraj 6:1 Hungary Talent
17:15 - 17:30 úprava ledu
17:30 - 18:45 East select 3:6 Aper Academy
18:45 - 19:00 úprava ledu
19:00 - 20:15 HK Ružinov 99 4:3 HK MK Bled
20:30 - 21:00 Vyhlášení výsledků
       

1. HK Ružinov 99  2. HK MK Bled  3. Aper Academy  4. East select                               5. Jihočeský Výběr  6. Hungary Talent  7. HS Snipers  8. West select

Nejpřesnější střelec: Milan Jobek  (HK Ružinov 99)

Nejrychlejší bruslař: Oliver Lieskovec  (East select)

Nejlepší vedení kotouče: Lukáš Klečka  (HK Ružinov 99)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Daniela Nováková  (West select)

Nejoriginálnější nájezd: Lukáš Novák  (West select) 

ICE DRAGONS TELČ


Friday, 7 April 2017,

Výsledky WTT 2017 kategorie U11 - ročník narození 2006

banner wtt

 

WORLD TALENT TOURNAMENT 2017 
U11 / 7. - 8.4.2017
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
West select Ševci Zlín 2006
WTT Slovakia Talents HS Snipers
Hungary Talent East select
Black Wolves select Future stars 07
       
Datum / 7.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 West select 3:3 WTT Slovakia Talents
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 Hungary Talent 2:0 Black Wolves select
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Ševci Zlín 2006 5:9 HS Snipers
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 East select 3:9 Future stars 07
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 Black Wolves select 8:2 West select
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 WTT Slovakia Talents 4:6 Hungary Talent
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 Future stars 07 9:10 Ševci Zlín 2006
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 HS Snipers 8:0 East select
       
Datum / 8.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 West select 4:9 Hungary Talent
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 WTT Slovakia Talents 1:8 Black Wolves select
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Ševci Zlín 2006 4:2 East select
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 HS Snipers 3:2 Future stars 07
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:30 Přestávka
14:30 - 15:45 West select 3:2 East select
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 17:15 Future Stars 07 4:2 WTT Slovakia Talents
17:15 - 17:30 úprava ledu
17:30 - 18:45 Black Wolves select 5:7 Ševci Zlín 2006
18:45 - 19:00 úprava ledu
19:00 - 20:15 HS Snipers 5:1 Hungary Talent
20:30 - 21:00 Vyhlášení výsledků
       

 1. HS Snipers  2. Hungary Talent  3. Ševci Zlín 2006  4. Black Wolves select                                  5. Future Stars 07  6. WTT Slovakia Talents  7. West select  8. East select

Nejpřesnější střelec: Martin Vaculík  (Ševci Zlín 2006)

Nejrychlejší bruslař: Jakub Mikulec  (HS Snipers)

Nejlepší vedení kotouče: Ondřej Kos  (HS Snipers)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Daniela Nováková  (West select)

Nejoriginálnější nájezd: Adam Jecho  (Ševci Zlín 2006) 

ICE DRAGONS TELČ

 


Page 1 of 2

Kontakty

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Česká republika

Mobil: +420 702 131 647 - informace

Mobil: +420 775 559 055 - sportovní trénink