Pohádková Telč bude hostit World Talent Tournament 2022!

V 7 kategoriích se bude hrát mezinárodní turnaj WTT 2022

mapa telc 9

Každý kdo miluje hokej má tučně vyznačené dubnové termíny, kdy startuje jeden z největších mládežnických turnajů World Talent Tourament 2022. Mezinárodní mládežnický turnaj WTT 2022 přivítá v letošním roce krásné prostředí hokejového centra Hockey Talent Center Telč. Od 6. dubna do 19. dubna 2022 změří síly v rámci turnaje WTT 2022 hned 7 kategorií. Projektu se v posledním pořádaném aut_logo.pngroce zúčastnilo na 66 týmů z různých zemí. Ročně zasáhne do turnaje přes 1000 hráčů z České republiky, Slovenska, Německa, Kanady, Rakouska, Ruska, Itálie, Dánska, Rumunska, Lotyšska, Polska, Korey, Litvy, Holandska, Maďarska, Slovinska, Lotyšska, Itálie, USA... O kvalitě tohoto turnaje svědčí fakt, že se ho v minulosti účastnilo hned několik oficiálních výběrů rakouské hokejové federace  

Návštěvníky turnaje uvítá příjemné prostředí, kde každý tým bude mít své zázemí. Předpoklad krásné atmosféry dá hlediště s téměř 200 místy k sezení nebo prosklené prostory HOCKEY BARU, kde bude pro návštěvníky turnaje zajištěna strava a občerstvení. Všechny účastníky turnaje čeká bohatý doprovodný program, korunovaný návštěvou nejpohádkovějšího zámku v Telči a telčského podzemí. 

HTC 13223408 o HDRorezvelky 

WORLD TALENT TOURNAMENT 2022 v Telči!

Chcete se účastnit se svým mateřským či výběrovým týmem?

Poprosíme zaslat předběžný zájem o start Vašeho týmu na tomto turnaji a uveďte kategorii ve které by jste chtěli startovat. V případě Vašeho zájmu kontaktujte garanta turnaje WTT v Hockey Talent Center Telč společnost Ferrax sport s.r.o. Kontakt: e-mail: radosta@hockeytalent.cz, tel: +420  702 131 647. Poté Vám zašleme podrobné informace k turnaji. Direktoriát turnaje si vyhrazuje právo rozhodnout o konečném složení týmů které se budou turnaje účastnit!
 
6.-7.dubna WTT U8 ročník 2014 a mladší
8.-9.dubna WTT U9 ročník 2013
10.-11.dubna WTT U10 ročník 2012
12.-13 dubna WTT U11 ročník 2011
14.-15.dubna WTT U12 ročník 2010
16.-17.dubna WTT U13 ročník 2009
18.-19.dubna WTT U15 ročník 2007/08 
 
logo WTT1500WTT - WORLD TALENT TOURNAMENT je projekt, který umožnuje týmům i talentovaným hráčům z celé Evropy se sejít na jedinečném turnaji WTT a konfrontovat se mezi sebou. Turnaje WTT mají atraktivní koncepci, hrací systém, dovednostní soutěže, bohatý doprovodný program a samozřejmostí jsou i originální ocenění (originální medaile, poháry, individuální ceny). Projekt turnajů WTT - WORLD TALENT TOURNAMENT je otevřen všem klubům, hokejovým školám či výběrovým týmům! Cílem tohoto projektu je soustředit talentované hráče v prostředí vzájemné konfrontace, konkurence i spolupráce, motivovat je a nabídnout jim spolupráci na jejich dalším výkonnostním růstu. Poslední ročníky turnajů WTT ukázaly, že právě o kvalitní konfrontaci za ekonomicky výhodných podmínek je mezi kluby, ale zejména i hráči obrovský zájem. Jde nám o co nejvyšší kvaliu a nový a atraktivní bude i systém losování jednotlivých kategorií ON-LINE!
 
jpp250Vždy když skončí takhle velká akce, která je pro nás nejobsáhlejší v roce, bilancuji. Jsem velmi spokojen a zároveň plný dojmů. Byl jsem vždy trenérem, který přemýšlel více o hráčích, než o týmu a netajím se tím, že cílem našich projektů je vychovávat individuality, které budou umět hrát, přijmout roli v týmu a respektovat zásady tohoto nádherného kolektivního sportu. Věřím, že jen tak mohou být úspěšní. Poskládat dobrý tým určitě neznamená, že jste již vychoval nějakého hráče, ale naopak pokud se Vám v dlouhodobějším horizontu podaří vychovávat vynikající hráče, kteří se vzájemně respektují, výborný tým získáte tak nějak automaticky. Turnaj vždy navštíví spoustu hráčů z různých klubů a je pro mě velice inspirativní sledovat, jakým způsobem se vyvíjejí a dokáží reagovat na proměnlivé podmínky turnaje. Někdy přijedou jako součást výběrového týmu, který dominuje, jindy zaujmou místo v týmu slabším a snaží se v něm herně posunout. Asi nikdo neví "Co je lepší?" a těžko říci co hráče výrazněji formuje, jestli hra ve výborném týmu, kde má podřadnější roli, nebo být lídrem v týmu, který bohužel v rámci turnaje taky někdy prohraje. Jsme přesvědčeni, že World Talent Tournament i Hockey Talent Academy bude i nadále přednostně o hráčích...   

STRAVA

foodChceme aby jste se mohli soustředit pouze na svůj tým, svoje hráče, svoji hru a proto řešíme i stravu hráčů během turnaje. Strava je v dnešním sportu nedílnou součástí a výrazně podílí na sportovním výkonu. Víme s jakými problémy se potýkají mladí hráči ve stravován a právě z tohoto důvodu věnujeme této oblasti i v rámci turnaje WTT velkou pozornost. Každý rok to posouváme výše. Hráči mají k dispozici zdravou a pestrou stravu zohledňující tréninkovou či zápasovou zátěž přimo v hokejové hale. Chceme, aby kvalitní strava byla nejen zdravá a splňovala nároky na živiny, ale aby i skvěle chutnala. Na stravě se bude podílí firma s dlouhodobými zkušenostmi v oblasti zdravého a sportovního stravování. Každé hlavní jídlo obsahuje i odpovídající množství zeleniny v podobě salátu. Přímo na turnaji můžete zakoupit oblíbené ovocné kelímky. 

 DOVEDNOSTNÍ SOUTĚŽE

Dovednostní soutěže se na turnaji těší velké oblibě možná už proto , že k nim přistupujeme opravdu pečlivě. Jelikož Hockey Talent Academy nabízí systematicky výuku všech dovedností, dáváme si na soutěžích záležet. Letos se posuneme výrazně vpřed a můžete tak čekat úplně nové soutěžní disciplíny, věříme že Vás nadchnou. Jaké? Nechte se překvapit. 

Osobnosti na turnaji, účastníci turnaje...

AHO HARRI 01 11 1R5PF8472 webJsem velice rád, že do od začátku fungování se do nové haly v Telči přijela podívat na mládežnický hokej i řada významných osobností. m.j. Petr Leška, Jan Bulis, Tomáš Žižka, Roman Čechmánek, Michal Barinka, Robert Hamrla, Jiří Šejba st., Igor Rataj, Sebastian Elwing, Martin Altrichter, Radek Ťoupal, Michal Mikeska, Tomáš Blažek, Miroslav Zálešák, Rostislav Haas a další...Byli jsme překvapeni i příjezdem generálního manažera jednoho z nejlepších klubu v evropě finského Karpat Oulu Harriho Aha. Jsme hrdi, že jsme v rámci turnaje mohli sledovat hráče jako je Martin Nečas (Carolina Hurricanes), Martin Kaut (Colorado Avalanche), Martin Fehervary (Washington Capitals), Adam Růžička (Calgary Flames), Marco Rossi (Minnestota Wild), Adam Liška (KHL), Michal Teply (drafted Chicago Black Hawks) , Martin Haš (drafted Washington Capitals), Jaromír Pytlík (drafted New Jersey Devils), Benjamin Baumgartner (drafted New Jersey Devils), Marcel Barinka (DEL),  Patrik Hrehorčák, Miloš Roman, Matěj Toman, Matyáš Filip, Michal Ivan,  (všichni TELH) Filip Mešár, Šimon Němec, Adam Žiak (SVK Extraliga), řada současných reprezentantů Rakouska, Německa a spoustu dalších...  

Přenosy, výsledky, zpravodajství, onlajny

kameraVýrazně posuneme prezentaci a marketing turnaje. Zpravodajství z turnaje World Talent Tournament začneme studiem s atraktivním losováním. Turnaj budeme prezentovat v médiích, můžete se těšit na videozáznamy a rozhovory z utkání, ale představíme Vám i vítěze dovednostních soutěží i nejlepší hráče na turnaji. Samozřejmostí je komentovaný LIVE STREAM přenos z každého utkání a ON-LINE výsledkový servis. 

 fotowtt2015

 
wtt
  

wttpromo

Kontakty

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Česká republika

Mobil: +420 702 131 647 - informace

Mobil: +420 775 559 055 - sportovní trénink