Turnaje WTT - HTA - Hockey Talent Academy

Freitag, 7 April 2017,

Výsledky WTT 2017 kategorie U11 - ročník narození 2006

banner wtt

 

WORLD TALENT TOURNAMENT 2017 
U11 / 7. - 8.4.2017
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
West select Ševci Zlín 2006
WTT Slovakia Talents HS Snipers
Hungary Talent East select
Black Wolves select Future stars 07
       
Datum / 7.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 West select 3:3 WTT Slovakia Talents
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 Hungary Talent 2:0 Black Wolves select
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Ševci Zlín 2006 5:9 HS Snipers
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 East select 3:9 Future stars 07
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 Black Wolves select 8:2 West select
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 WTT Slovakia Talents 4:6 Hungary Talent
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 Future stars 07 9:10 Ševci Zlín 2006
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 HS Snipers 8:0 East select
       
Datum / 8.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 West select 4:9 Hungary Talent
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 WTT Slovakia Talents 1:8 Black Wolves select
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Ševci Zlín 2006 4:2 East select
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 HS Snipers 3:2 Future stars 07
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:30 Přestávka
14:30 - 15:45 West select 3:2 East select
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 17:15 Future Stars 07 4:2 WTT Slovakia Talents
17:15 - 17:30 úprava ledu
17:30 - 18:45 Black Wolves select 5:7 Ševci Zlín 2006
18:45 - 19:00 úprava ledu
19:00 - 20:15 HS Snipers 5:1 Hungary Talent
20:30 - 21:00 Vyhlášení výsledků
       

 1. HS Snipers  2. Hungary Talent  3. Ševci Zlín 2006  4. Black Wolves select                                  5. Future Stars 07  6. WTT Slovakia Talents  7. West select  8. East select

Nejpřesnější střelec: Martin Vaculík  (Ševci Zlín 2006)

Nejrychlejší bruslař: Jakub Mikulec  (HS Snipers)

Nejlepší vedení kotouče: Ondřej Kos  (HS Snipers)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Daniela Nováková  (West select)

Nejoriginálnější nájezd: Adam Jecho  (Ševci Zlín 2006) 

ICE DRAGONS TELČ

 


Mittwoch, 5 April 2017,

Výsledky WTT 2017 kategorie U10 - ročník narození 2007

banner wtt

WORLD TALENT TOURNAMENT 2017
U10 / 5. - 6.4.2017
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
East select Enjoy Hockey
SHL select West select
WTT Slovakia Talents HK Ružinov 99
Hungary Talent North Stars
       
Datum / 5.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 East select 3:4 SHL select
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 WTT Slovakia Talents 3:5 Hungary Talent
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Enjoy Hockey 2:5 West select
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 HK Ružinov 99 2:1 North Stars
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:30 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:30 - 15:45 úprava ledu
15:45 - 17:00 Hungary Talent 4:2 East select
17:00 - 17:15 úprava ledu
17:15 - 18:30 SHL select 6:5 WTT Slovakia Talents
18:30 - 18:45 úprava ledu
18:45 - 20:00 North Stars 8:3 Enjoy Hockey
20:00 - 20:15 úprava ledu
20:15 - 21:30 West select 5:2 HK Ružinov 99
       
Datum / 6.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 9:15 East select 7:2 WTT Slovakia Talents
9:15 - 9:30 úprava ledu
9:30 - 10:45 SHL select 3:2 Hungary Talent
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 12:15 Enjoy Hockey 1:1 HK Ružinov 99
12:15 - 12:30 úprava ledu
12:30 - 13:45 West select 3:4 North Stars
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:30 Přestávka
14:30 - 15:45 WTT Slovakia Talents  4:3sn Enjoy Hockey
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 17:15 East select 3:2sn HK Ružinov 99
17:15 - 17:30 úprava ledu
17:30 - 18:45 Hungary Talent 2:3 West select
18:45 - 19:00 úprava ledu
19:00 - 20:15 North Stars 5:3 SHL select
20:30 - 21:00 Vyhlášení výsledků
       

1. North Stars  2. SHL select  3. West select  4. Hungary Talent  5. East select  6. HK Ružinov 99  7. WTT Slovakia Talents  8. Enjoy Hockey 

Nejpřesnější střelec: Tomothy Kazda  (SHL select)

Nejrychlejší bruslař: Levente Karo (Hungary Talent)

Nejlepší vedení kotouče: Jakub Kubík (HK Ružinov 99)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Daniela Nováková (West select)

Nejoriginálnější nájezd: Branislav Fatul (HK Ružinov 99) 

 

ICE DRAGONS TELČ

Montag, 3 April 2017,

Výsledky WTT 2017 kategorie U9 - ročník narození 2008

WORLD TALENT TOURNAMENT 2017 
U9 / 3. - 4.4.2017
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
HC Slavia Praha HC Pardubice
HK Ružinov 99 Enjoy Hockey
North Stars WTT Slovakia Talents
Hungary Talent East select
SHL select West select
       
Datum / 3.4.2017 World Talent Tournament 2017
9:00 - 9:45 HC Slavia Praha 16:6 HK Ružinov 99
HC Pardubice 6:6 Enjoy Hockey
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 North Stars 17:7 Hungary Talent
WTT Slovakia T. 10:8 East select
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 SHL select 10:4 HC Slavia Praha
West select 3:17 HC Pardubice
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 HK Ružinov 99 2:12 North Stars
Enjoy Hockey 5:6 WTT Slovakia T.
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 Hungary Talent 5:15 SHL select
East select 11:4 West select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:45 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 16:45 HC Slavia Praha 5:9 North Stars
HC Pardubice 6:7 WTT Slovakia T.
16:45 - 17:00 úprava ledu
17:00 - 17:45 HK Ružinov 99 5:9 Hungary Talent
Enjoy Hockey 4:1 East select
       
Datum / 4.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 8:45 North Stars 4:7 SHL select
WTT Slovakia T. 11:5 West select
8:45 - 9:00 úprava ledu
9:00 - 9:45 Hungary Talent 3:9 HC Slavia Praha
East select  3:11 HC Pardubice
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 SHL select 16:0 HK Ružinov 99
West select 6:10 Enjoy Hockey
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 HK Ružinov 99 14:6 West select
 
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 HC Slavia Praha 11:5 East select
Enjoy Hockey 2:9 Hungary Talent
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 SHL select 9:8sn HC Pardubice
WTT Slovakia T. 2:17 North Stars
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:45 East select 6:3 Enjoy Hockey
HC Slavia Praha 6:5 Hungary Talent
14:45 - 15:00 úprava ledu
15:00 - 15:45 HC Pardubice 7:6 WTT Slovakia T.
SHL select 10:9 North Stars
16:00 - 16:30 Vyhlášení výsledků
       

1. SHL select  2. North Stars  3. HC Pardubice  4. WTT Slovakia Talents  5. HC Slavia Praha          6. Hungary Talent  7. East select  8. Enjoy Hockey  9. HK Ružinov 99  10. West select

 

Nejpřesnější střelec: Matěj Landsman (HC Pardubice)

Nejrychlejší bruslař: Václav Brožek (Enjoy Hockey)

Nejlepší vedení kotouče: Mark Mozeš (HK Ružinov 99)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Šimon Pavlík (HC Pardubice)

Nejoriginálnější nájezd: Richard Halaš (SHL select) 

 

Samstag, 1 April 2017,

Výsledky WTT 2017 kategorie U8 - ročník narození 2009

banner wtt

 

WORLD TALENT TOURNAMENT 2017 
U8 / 1. - 2.4.2017
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
Skupina A Skupina B
HC Slavia Praha Crazy Hockey
Enjoy Hockey WTT Slovakia Talents
HC Kopřivnice HK Levice
HK Ružinov 99 HC Uherské Hradiště
West select East select
       
Datum / 1.4.2017 World Talent Tournament 2017
9:00 - 9:45 HC Slavia Praha 5:6 Enjoy Hockey
Crazy Hockey 19:4 WTT Slovakia T.
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 HC Kopřivnice 7:9 HK Ružinov 99
HK Levice 10:6 HC Uh. Hradiště
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 West select 7:5 HC Slavia Praha
East select 7:9 Crazy Hockey
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 Enjoy Hockey 12:7 HC Kopřivnice
WTT Slovakia T. 6:8 HK Levice
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 HK Ružinov 99 8:2 West select
HC Uh. Hradiště 7:10 East select
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 15:45 Zahájení turnaje / dovednostní soutěže
15:45 - 16:00 úprava ledu
16:00 - 16:45 HC Slavia Praha 11:11 HC Kopřivnice
Crazy Hockey 15:3 HK Levice
16:45 - 17:00 úprava ledu
17:00 - 17:45 Enjoy Hockey 5:9 HK Ružinov 99
WTT Slovakia T. 6:8 HC Uh. Hradiště
       
Datum / 2.4.2017 World Talent Tournament 2017
8:00 - 8:45 HC Kopřivnice 5:8 West select
HK Levice 6:8 East select
8:45 - 9:00 úprava ledu
9:00 - 9:45 HK Ružinov 99 6:11 HC Slavia Praha
HC Uh. Hradiště 7:11 Crazy Hockey
9:45 - 10:00 úprava ledu
10:00 - 10:45 West select 8:11 Enjoy Hockey
East select 7:9 WTT Slovakia T.
10:45 - 11:00 úprava ledu
11:00 - 11:45 HC Kopřivnice 14:11 WTT Slovakia T.
 
11:45 - 12:00 úprava ledu
12:00 - 12:45 West select 6:10 HC Uh. Hradiště
HK Levice 6:7 HC Slavia Praha
12:45 - 13:00 úprava ledu
13:00 - 13:45 HK Ružinov 99 7:6 East select
Crazy Hockey 11:6 Enjoy Hockey
13:45 - 14:00 úprava ledu
14:00 - 14:45 West select 7:9 HK Levice
HC Uh. Hradiště 11:8 HC Slavia Praha
14:45 - 15:00 úprava ledu
15:00 - 15:45 East select 10:8 Enjoy Hockey
Crazy Hockey 15:8 HK Ružinov 99
16:00 - 16:30 Vyhlášení výsledků
       

 

1. Crazy Hockey  2. HK Ružinov 99  3. East select  4. Enjoy select  5. HC Uherské Hradiště          6. HC Slavia Praha  7. HK Levice  8. West select  9. HC Kopřivnice  10. WTT Slovakia select

Nejpřesnější střelec: Dario Blengino (Crazy Hockey)

Nejrychlejší bruslař: Martin Špaček (WTT Slovakia Talents)

Nejlepší vedení kotouče: Martin Špaček (WTT Slovakia Talents)

Nejrychlejší bruslař mezi brankáři: Monika Mirilovičová (HC Slavia Praha)

Nejoriginálnější nájezd: Jakub Polášek (HC Kopřivnice) 

 

ICE DRAGONS TELČ

Seite 2 von 2

Kontakte

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Tschechische Republik

Handy: +420 702 131 647 - Informationen

Handy: +420 775 559 055 - Sporttraining