Reference

K Jaromíru Pytlikovi do HTA jsem začal jezdit, když mi bylo asi 11 let. Věděl jsem, že bez skvělého bruslení to nepůjde a protože jsem v mládeži neměl nějak extra dobré bruslení, zvolil jsem program HTA, hodně jsme se tomu věnovali a zde jsem ho výrazně zlepšil. Pamatuji si, že v začátcích mi nějaké cviky nešly, ale s postupem času jsem se zlepšoval a cítil jsem to i na mém bruslení a pohybu ve hře. Proto se i teď pravidelně mezi sezónami zdokonaluji v jeho tréninkových programech, abych nadále zlepšoval svůj pohyb ve spojení s dalšími dovednosti. V jeho programech do sebe vše zapadá a v Telči jsou k tomu výborné podmínky.

Martin Kaut
hráč NHL
český reprezentant

 

Dlouho jsem o tom přemýšlel a rozhodl jsem se zkusit v rámci letní přípravy program Jaromíra Pytlíka. Šel jsem do toho a připojil se k jeho tréninkové skupině. Mohu jen chválit, hodně se bruslí, tréninky jsou v tempu, jsou to tréninky světové kvality. Jsem spokojený a budu se rád vracet.

Libor Šulák
hráč NHL, KHL
český reprezentant

 

Trénování s Jaromírem Pytlíkem už je pro mě dá se říci tradice, každé léto k němu do Telče jezdím zlepšovat svou techniku bruslení a střelby. Je to pro mě skvělé, nejen proto, že mám novou halu a komfortní zázemí nedaleko mého domova. Každý jeho trénink v HTA je vždy detailně promyšlen a vím, že využiji efektivně všechen čas na ledě. Jeho moderní přístup koučování dodává všem cvičením tu nejvyšší úroveň. Je až neuvěřitelné, jak dokáže téměř okamžitě zanalyzovat každého hráče a doporučit mu, co by měl zlepšit. Tak jako to bylo i se mnou, poradil mi na co se mám zaměřit při práci s pukem a co je třeba zlepšit na bruslení. Nepřijde to hned, ale pod jeho vedením se výsledky dostavují velmi brzy. Cítím, že jsem opět plně připravena do nové sezóny.

Denisa Křížová
nejlepší hokejistka roku 2019

 

Do Hockey Talent Academy k Jardovi do Telče jsem dorazil letos poprvé, před odletem do Ruska jsem s ním zhruba měsíc zdokonaloval své dovednosti, především bruslení a celkový pohyb. Musím za sebe říci, že jeho specifická cvičení mi ukázala, že je co zlepšovat. Měsíc strávený v tréninkovém programu Jaromíra Pytlíka hodnotím velmi pozitivně a již teď vím, že po sezóně ho oslovím znovu.

Hynek Zohorna
hráč KHL, český reprezentant

 

Za tu možnost jezdit trénovat s Jaromírem Pytlíkem do Telče jsem moc rád. Každý rok se těším na léto, až tam budu s bráchama zase jezdit. Od té doby co s ním pracuju se mi zlepšilo bruslení a celkově dovednosti, odvádí výbornou práci. Každý trénink je specifický a zaměřený na něco jiného. Myslím si, že v HTA je komplexní tréninkový program, jak pro mladé tak i pro starší hráče, prostě nejlepší hokejová škola.

Radim Zohorna
hráč ELH, český reprezentant

 

O Hockey Talent Academy jsem se dozvěděl od mého nejmladšího bratra, který s Jaromírem Pytlíkem už delší dobu pracoval. Vždy jsem přemýšlel a chtěl zlepšit svoje hokejové dovednosti, asi nejvíce bruslení, ve kterém se chci posunout. Jsem moc rád, že mi Jaromíra doporučil, ukázal mi nedostatky, ale zároveň i možnosti jak se zlepšit. Naše letošní spolupráce trvala asi měsíc, hodně jsme dělali na bruslení, cítím velké zlepšení. Jsem si vědom, že pracovat na bruslení je třeba dlouhodobě a tak příští rok je pro mě program s Jaromírem Pytlíkem jasnou volbou.

Tomáš Zohorna
hráč KHL, český reprezentant

 

Poprvé, když jsem jel do Telče za Jaromírem Pytlíkem, nevěděl jsem co čekat, ale říkal jsem si, že to bude stejný individuální trénink, jakých jsem do té doby absolvoval už několik. Po prvním tréninku jsem zcela změnil názor, otevřel mi oči. Podíval se na mě, jak bruslím, a po chvilce mi byl schopný říci co změnit a jak pracovat, abych se zlepšil. Přesně ví co dělat. Pro mě něco neuvěřitelného, navíc mě nadchla jeho zapálenost do toho, co dělá, a to jak se zaměřuje na detaily, protože ty dnes rozhodují. Nedokážu si představit, jak bych dnes vypadal, kdyby jsem s ním pravidelně netrénoval. On mi vždycky říkal: „Buď chceš být výjimečný a budeš vysoký hráč, co dobře bruslí, a nebo budeš jen další vysoký hráč, co má špatný bruslení”. Jsem rád, že díky pravidelným tréninkům s ním jsem se zlepšil, moc mi to hokejově pomohlo.

Jáchym Kondelík
Nashville Predators DRAFT NHL 2018

 

Jsem vděčný, že se mohu v Telči pod vedením trenéra Jaromíra Pytlíka zdokonalovat nejen bruslařsky, ale prakticky ve všech dovednostech. Každý trénink v programu HTA je do detailu připraven, ctí moderní trendy a je na špičkové úrovni. Baví mě se učit nové techniky jak bruslení, tak vedení kotouče a střelby. Cvičení na lede mě tady velice baví, protože jsou rozmanitá, na každou tréninkovou jednotku se těším. Cítím jak moc mi to pomáhá v mém rozvoji, posouvám se stále dál a jsem rád, že mohu trénovat v tak pěkném zázemí jako je právě v nové hokejové hale v Telči. Vždy se sem rád vracím. Je vidět, že Jaromír Pytlík má vizi a jsem přesvědčený, že jeho škola Hockey Talent Academy nabízí ten nejlepší tréninkový program v Česku.

Filip Zadina
TOP PROSPECT DRAFT NHL 2018

 

Tréninkový program v HTA byl pro mě obrovským přínosem, nikdy jsem takhle cíleně na detailech nepracoval. Jaromír Pytlík je opravdu profesionál, který svou práci dělá srdcem, má cit pro trénink a pozná v čem může hráče posunout, proto má takové výsledky. Celý jeho tým odvádí skvělou práci od suché přípravy po detailní práci na ledě. Celé léto jsem se připravoval v Telči a posunul jsem se zejména bruslařsky a rychlostně. Měl jsem dobrou sezónu, byl jsem druhý nejproduktivnější obránce Magnus ligy a podařilo se mi probojovat zpět do sestavy na MS 2017, takže z tohoto pohledu jsem spokojen. Proto mám i na další sezónu jasnou volbu - HTA! Těším se na další spolupráci.

Matic Podlipnik SLOVENIA
OLYMPIC GAMES 2014, WC 2017

Na cestě vzhůru mi pomáhaly campy v Hockey Talent Academy, kam jsem dojížděl od 8 let. Byl jsem tam pomalu každý víkend, jezdil jsem na každý turnaj. Jaromír Pytlík to dělá výborně, naučil jsem se tam vlastně všechno, co dneska umím. Bruslení a všechny dovednosti. HTA mě toho hodně naučila a myslím si, že je to nejlepší hokejová akademie v Česku. Do Telče k Jardovi se jezdím rád připravovat i teď mezi sezónami NHL, v posledním roce jsme přidali i posilovnu, kde mám k dispozici ty nejnovější věci pro funkční trénink, které mi pomáhají v bruslení a celkově v mé hře na ledě.

Martin Nečas
hráč NHL, český reprezentant

Jsem rád, že jsem se mohl jako host zúčastnit campů Hockey Talent Academy. Do budoucna bych se určitě rád zúčastnil znova. Mohl jsem trošku pomoci, ale i sám se něco přiučit, protože si myslím, že Hockey Talent Academy je velice kvalitní škola pro mladé hokejisty, ale i začínající trenéry. Projekt je veden na velice kvalitní úrovni, jak z pohledu hráčů, tak z pohledu trenérů. Tréninky jsou perfektně připravené od A do Z. Trénují se tady všechny situace, které v hokeji můžou nastat. Myslím si, že pro hráče je nejdůležitější věc z každé dovednosti něco vypilovat a s pomocí těchto speciálních cvičení se zlepšit.

Marek Malík
hráč NHL, reprezentant České republiky

Byl jsem svědkem tří tréninků různých kategorií, a to od malých kluků až po ty starší. Je vidět, že se jim trenéři snaží dát jiné tréninky a trénují ve více skupinách. Je dobré, že každá skupina se zaměřuje na něco jiného. V bruslení platí, že čím víc to bude kreativnější, tím to bude pro hráče větší přínos, protože bruslení to je základ hokeje. Je vidět, že jsou kluci dobře vedení a že tréninky jsou kvalitní. Je jenom dobře, když ti kluci mají nějakou možnost tady být pár dní a zkusit si něco jiného. Když se pak vrátí domů do klubů, tak můžou pracovat na věcech, které jim nejdou.

Radek Dvořák
hráč NHL, reprezentant České republiky

Trošku jsem změnil letní program. Zahájil jsem přípravu docela brzy. S Pavlem Zachou jsme pravidelně jezdili do Telče za trenérem Jaromírem Pytlíkem a trávili jsme hodně času na ledě. Zázemí v Hockey Talent Center Telč je super, nic nám nechybělo. Domluvili jsme se, co bychom chtěli zlepšit. Zapracovali jsme zejména na bruslařské obratnosti, akceleraci, práci s holí a střelbě z pohybu. Trénovali jsme tam s Pavlem Zachou celý měsíc. Ten posun byl patrný. Zlepšili jsme jak techniku bruslení, tak kondici a techniku hole, všechno dohromady. Výhodou je, že se trénink zaměřuje na jednotlivce, což v klubu, kde je vás na ledě přes dvacet, nebývá úplně možné. Jaromír Pytlík se na nás zaměřil osobně a trénovali jsme s Pavlem Zachou sami, strašně moc se nám věnoval a já mu za to musím poděkovat. Odvedli jsme kus práce a pro mě bylo super, když jsem se mohl zaměřit na něco, co chci zlepšit.

Vojtěch Mozík
hráč NHL, New Jersey Devils, pro deník Sport, 2016

Na dovednostním campu projektu Hockey Talent Academy se mi moc líbilo. Na takovém programu akademie jsem ještě nikdy nebyl, neúčastnil jsem se jí jako hráč na ledě, pouze jsem viděl nějaké věci na videu. Já si myslím, že pro mladé hokejisty je to výborná věc. Je tady celá řada šikovných kluků a takhle před sezónou jim to může jenom pomoct. Sezóna začíná v srpnu, a když někdo pojede třeba 5 krát v létě na tento camp, tak se může hodně zlepšit. Co tady vidím, tak trenéři se hráčům hodně věnují, opravují jim chyby a to jim může do budoucna jenom pomoct. Myslím si, že by takových akademií mělo být v Česku víc a ti kluci by na to měli jezdit. Pak se naše mládež může výrazně posunout.

Michal Řepík
hráč NHL, KHL, SM ligy, reprezentant České republiky

Už celé léto jsem trénoval s Jaromírem Pytlíkem v Telči, který se dovednostem také věnuje. Je skvělé, že už jsem od něho měl nějaké základy do Devils a tady v tom pokračuju. Jsou to podobné věci. Cítím jak moc mi tato příprava pomohla. Každý hráč má co zlepšovat, to vám řeknou všichni. Trenér Jaromír Pytlík mi hodně pomohl s bruslením, říkal, v čem bych se mohl posunout, je vidět, že tomu hodně rozumí. Piloval jsem krátké oblouky, vyjetí z rohu a podobný prvky. Snažil jsem se zlepšit techniku, abych byl ještě rychlejší a jistější.

Pavel Zacha
hráč NHL, #6 DRAFT NHL 2015, New Jersey Devils, pro deník Sport 2016

Kontakty

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dačice
Česká republika

Mobil: +420 702 131 647 - informace

Mobil: +420 775 559 055 - sportovní trénink