News - HTA - Hockey Talent Academy

Tuesday, 1 November 2022,

Máme za sebou říjnové jednodenní výuky

Začíná nám listopad, a tak se pojďme společně poohlédnout za jednodenními výukami HTA, které byly na programu v uplynulém měsící říjnu. Tréninkové dny byly celkem tři a v kalendáři si pro sebe zabraly termíny od 26.-28.10. Nejprve byl v Hockey Talent Center Telč k vidění den inspirovaný finským hokejem, o den později panovala v Telči Kanada a státní svátek 28.10. se nesl v duchu hokejového Švédska. V následujícím měsíci se můžete těšit na čtvrté pokračování těchto výuk inspirovaných světovými velmocemi, a sice USA DAY, který proběhne na další státní svátek 17.11.2022 opět v moderním prostředí hokejové haly HTC Telč. Rezervovat své místo si stále můžete na tomto odkaze: https://prihlaska.hockeytalent.cz/czech-republic/usa-day-telc-17-11-2022.html. Budeme se na Vás těšit!

Tuesday, 11 October 2022,

ICE DRAGONS přivítají na svém ledě týmy extraligových klubů

Ve středu 12.10. čeká akademii ICE DRAGONS Telč další pokračování DTS - Dlouhodobé turnajové soutěže, pro ročník 2009. Po prvním turnaji, který se odehrál v českobudějovické Budvar aréně a kde se draci střetli s domácím Motorem a pražskou Spartou, se dění této soutěže přesune do Hockey Talent Center Telč, kam přijede Mountfield Hradec Králové a pardubické Dynamo. Přijďte podpořit domácí akademii, která do zápasů nastoupí opět s několika mladšími hráči a to až ročníku 2011, ve středu 12.10. Od 9:45 hrají ICE DRAGONS proti Dynamu, po souboji dvou hostujících celků se pak domácí vrátí na led ke svému druhému utkání ve 12:45 proti Mountfieldu HK.

Friday, 7 October 2022,

Říjnové jednodenní výuky se blíží!

Pomalu ale jistě se blíží říjnové jednodenní výuky, které budou ve třech po sobě jdoucích dnech! Výukové dny, inspirované tréninky jednotlivých hokejových velmocí, jsou letos poskládány v tomto pořadí: 26.10 FINLAND DAY, 27.10. CANADA DAY, 28.10. SWEDEN DAY. V listopadu pak tuto trojici doplní 17.11. USA DAY. Pokud nechcete na těchto výukách chybět, stále se můžete přihlásit na tomto odkaze: https://prihlaska.hockeytalent.cz/.

Monday, 5 September 2022,

O víkendu v Telči proběhla výuka EDGE WORK

První jednodenní výuka HTA nové sezóny je minulostí. Hala Hockey Talent Center Telč byla v sobotu 3.9.2022 svědkem bruslařského campu, kterého se zúčastnilo na 50 talentovaných hráčů z Česka, Slovenska, ale i jiných evropských zemí. Výuka se skládala ze dvou kurzů, do nichž byli hráči rozděleni podle ročníku narození. Kurz číslo 1, určený pro mladší skupinu hokejistů, zahájil svůj tréninkový den v 9:00 prvním výcvikem na ledě. Starší parta se pak na led poprvé dostala v 10:15. Po úvodních výukových hodinách následovala utkání Speed Hockey League, jež bývají zpravidla součástí také víkendových letních campů. Oba zápasy SHL, kurzu K1 i K2, sledovalo početné obecenstvo a bylo na co se dívat. Vyrovnané zápasy, které nabízely k vidění krásné kombinace a branky a do posledních minut bylo o co hrát. Po utkáních SHL se tréninkový den vrátil zpět k výuce a hokejovou sobotu v Telči uzavřely další dvě hodiny výcviku na ledě. Celý camp, jak už napovídá název EDGE WORK, nesl zaměření na práci hokejistů s hranami bruslí. Cvičení, která pro zúčastněné hráče trenérský tým Hockey Talent Academy připravil, cílila na nejrůznější aspekty bruslení, při nichž se hrany využívají naplno. Jednotlivé cviky byly zaměřeny na stabilitu, obratnost, ale také rychlost, vše v závislosti na perfektním využití vnitřních i vnějších hran. První a také poslední výcvikový den před startem nové hokejové sezóny proběhl přesně podle plánu a celý trenérský i organizační tým HTA se již teď těší na další jednodenní výuky v podzimních termínech, které budou sestaveny podle vzoru světových hokejových velmocí.

Page 1 of 46

Contacts

HOCKEY TALENT ACADEMY
Lipolec 14, 380 01 Dacice
Czech Republic

Mobile: +420 702 131 647 - Informations

Mobile: +420 775 559 055 - Training